Mark RyanI

7,6
1 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Ryan

Własnie teraz sobie oglądam odcinki Robin Hooda. Najlepszy z tego filmu był Nasir! grany przez Marka Ryana. Świetnie potrafi ten aktor walczyć dwoma mieczami! Kiedy powtórzycie odcinki Robin Hooda? nie mam wszystkich odcinków.

shiroo

Tak,Nasir to jedna z najlepszych postaci w tym serialu.

macart2

Nic dodać, nic ująć :)

shiroo

...a Grace był najlepszym Szeryfem, Addie najlepszym Guisbernem, nie mówiąc już o Willu Scarlecie, który w tym serialu jest w końcu przedstawiony tak jak trzeba (nawet mnie bawi wersja z Flynnem, ale gdy tam zobaczyłam Scarleta ubranego na czerwono, omal nie spadłam z krzesła).
Ryan jest wspaniały jako Nasir. I pomyśleć, że tej postaci na początku wcale nie było w scenariuszu...

Jorjan

Ja bym jeszcze dodał, że najlepszym Robinem był Michael, a później Jason, Małym Johnem - Clive itd. itd.

Dryden

Jasona bym nie wymieniła. To największe moje rozczarowanie. Dla mnie serial ma 13 odcinków bo liczą się tylko te z Michaelem Praedem

shiroo

na torrenty org. są wszystkie odcinki, ściągłem je wszystkie i zakończyłem ogladanie, super serial, kończysz oglądać jeden odcinek i masz chęć włączyć następny itd. itd.

thomass48

Ja akurat zakupiłem DVD - serię z Michaelem i Jasonem. Kompletne wariactwo. Co jakiś czas wracam do któregoś odcinka. Oglądam w kółko. Zupełnie jakbym wrócił do czasów podstawówki, gdy miałem ten serial nagrany na kasetach wideo z TV. :)

Dryden

dokładnie mam to samo w 101%

shiroo

dokładnie Mark Ryan klasa sama w sobie ;) zresztą w tym serialu nie było słabych postaci ;)

ana_lucia_cortez

Tez sobie przypominam ten serial własnie go ogladam, miłe wspomnienia mam 34 lata wiec z młodych lat wspomnienia powracaja ;) Faktycznie Nasir był najbardziej tajemniczą postacia w "Robin z Sherwood"

bavaria75

Robił wrażenie tymi mieczami jak cholera!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones