Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

The Departed, The Italian Job, Invincible, Shooter

Gość przez 10 lat natrzaskał takie filmy a ma ocene 7,1 a są aktorzy z przedziału 8-9 o statusie
wirtuozów aktorstwa co przez ostatnie 20 lat nie zagrali choćby w jednym równie dobrym filmie.

Qaziqs

Często zajebiści aktorzy są niedoceniani nie wiadomo czemu w sumie.

Qaziqs

może dlatego, że zagrał w około 40 filmach, a wymieniłeś z tych 40 13 dobrych ??? reszta to średnia od 5,4 do 6,8/10, do tego był też producentem, grał w serialach itp. Nie każdy daje filmom jak co niektórzy 10 co drugi film... ja dałem 10 może z 4 filmom na prawie 2000 ocenionych na tym portalu, klasykom, a nie np. 21 Jump Street, bo dla mnie to maks 6/10 i żadne arcydzieło czy rewelacja bo jeśli tak to każdy film w porównaniu do tego "arcydzieła" musiałby być co najmniej rewelacyjnym czy arcydziełem... dużo jest ludzi, którzy mają bardziej zróżnicowaną skalę oceniania filmów, niektórzy mogli ocenić go jako producenta etc. albo tak jak ja nawet jak lubi danego aktora to nie ocenia go wcale bo ile miałbym Mu dać ? 8 czy może 10 na 10 ? Do Denzela Washingtona czy Jacka Nicholsona na pewno Mu brakuje,choć jak dla mnie to bardzo dobry aktor, dlatego nie mam zamiaru bawić się w sędzie i oceniać ludzi. Bardzo lubię tego aktora dlatego zastanawiam się dlaczego grając ostatnio w dobrych i bardzo dobrych filmach zgodził się przyjąć rolę w Transformers 4 "wielkiej kaszanie", gdzie jedynkę oceniłem na 8/10, tu 5/10 to maksymalnie co mogę dać bo efekty nie do końca dorobione na kompie to nie wyznacznik jakości filmu. Fabuła jest tan denna, że szkoda gadać. Wracając do Jego oceny na fw są gusta i guściki i jeden ocenia tak czy siak, nigdy nie zastanawiałem się dlaczego ten ma tak, a tamten inaczej ponieważ mam swoje zdanie o każdym aktorze i wiem, kogo lubię oglądać na ekranie obojętnie czy miałby ocenę 1 na 10 czy 10/10 i tyle :)

Qaziqs

Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones