Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Lubię taki typ mężczyzn jak Mark: twardziel, ale jednak nie do końca.
Poza tym jako aktor też przypadł mi do gustu. W "Infiltracji" jako Dignam był po prostu świetny. To samo w "Nostalgii Anioła". Jednym słowem: co film to lepiej. Oby tak dalej (:

bright_sky

Widzę, że mamy o Marku podobne zdanie :) :>

recess

I ja się do Was dołączę ! ;) Wahlberg jest niezły :)
Pozdrawiam

Agnieszka88888

Niezły to za mało powiedziane :D jak dla mnie jest zajebisty :d

bright_sky

Według mnie jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia, potrafi chłopak grać, (świetny w strzelcu, królach nocy, boogie nights) - bardzo przyjemnie się go ogląda - jest bardzo naturalny - myślę, że jeszcze nie pokazał na co naprawdę go stać, a jestem przekonany, że stać go na wiele... Tak trzymać Marky :)

Artee

Wahlberg jest dobrym aktorem,nawet można rzec -bardzo dobrym.
Oczywiście pomijając kwestię płaczu : )
Pozdrawiam

bright_sky

Zgodzę się z wami wszystkimi zajebisty aktor i potrafi zajebiście grać nie oglądałam nostalgii anioła bo nie miałam okazji ale powiem jedno najlepiej zagrał w Strzelcu i Włoskiej Robocie a poza ty, to w innych filmach też nie źle grał :) :) :):)

stokrotka251

Dla mnie Mark był najlepszy w Infiltracji. Ta ironia :> Podobno Scorsese pozwolił mu improwizować i w sumie dobrze mu to wyszło.

bright_sky

A do tego jaka klata! (w "Date Night" zwłaszcza nam się pokazał od tej strony:))

Ewi

mamy dobry gust :P Mark jest cool :)

Polita

uwielbiam go!

bright_sky

jest zaje*iście przystojny i jest dobrym aktorem. szkoda, że tak niedocenionym.
jego kreacja w strzelcu i czterech braciach to rewelacja, ale dziwie mu sie ze zgodzil sie zagrac w nostalgi aniola ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones