Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Wahlberg nie jest aktorem wybitnym. To rzemieślnik, który czasem ma przebłyski. Bardzo podobała mi się jego rola w Infiltracji. To aktor który przyzwoite role przeplata idiotycznymi rolami w idiotycznych filmach. Tak jak chociażby w głupkowatym Tedzie 2, gdzie wylał na siebie pojemniki z nasieniem...

Gibon_Szybkoreki

Byłby dla Ciebie lepszym aktorem, gdyby te nasienie było prawdziwe :) ? Wiesz takie głębokie wejście w rolę w stylu Day-Lewisa?

siLk_2

a może bardziej w stylu Setha Rogana. Artysta nie bawi się w kloaczne poczucie humoru, rzemieślnik łapie się wszystkiego- także wylewania gówna na swoją głowę. Obejrzałem siedemnaście filmów, w których grał Wahlberg i mam świadomość że drugim Marlonem Brando to on już nie będzie. Ma kilka przyzwoitych ról, ale nie są to jakieś szczyty. Ostatecznie to jego wybór czy widzowie będą go kojarzyli z pojemnikami z nasieniem czy też jakąś wybitną rolą, która przejdzie do historii kina...

Gibon_Szybkoreki

1) "drugim Marlonem Brando to on już nie będzie" - ani Marky Markowi ani komukolwiek innemu nie grozi kiedykolwiek bycie "Marlonem Brando II", bo Marlon Brando był i zawsze będzie tylko jeden (!).

2) A tego pie*dolenia o wylewaniu przez Marky Marka spermy na siebie to nawet nie chce mi się komentować... Czego ty ku*wa oczekiwałeś od "Teda", kolejnego "Bulwaru Zachodzącego Słońca"?! Weź skończ się ośmieszać.

Black_Metal_666

Pisząc, że "drugim Marlonem Brando" miałem na myśli to, że nie osiągnie jego poziomu zawodowego, a nie to że będzie jego kopią. Liczyłem, że załapiesz o co chodzi. Być może zbyt nawinie."A tego pie*dolenia o wylewaniu przez Marky Marka spermy na siebie to nawet nie chce mi się komentować... ", a jednak żyłka ci pękła i skomentowałeś. To też wyjaśnię. Jak ktoś ma klasę to nie robi takiego g..., niezależnie od czym się zajmuje w życiu. Jakbyś jeszcze czegoś nie zrozumiał to daj znać chętnie ci wyjaśnię. Lubię pomagać ludziom. Pozdrawiam serdecznie:D

Gibon_Szybkoreki

jak ktoś ma dystans do siebie to nie ma takich problemów z tym całym nasieniem. Weźmy ostatnio choćby Anthonego Hopkinsa jak świrował przed kamerą... i okej. Nie zawsze powinno się mieć kij w tyłku.

andolinis

Przepraszam, ale nie jestem w temacie. Co konkretnie odstawiał Hopkins???

Black_Metal_666

tu masz https://www.youtube.com/watch?v=THhIa0rvayg

andolinis

Ku*wa, wolałem już chyba nie wiedzieć... xDDD

Black_Metal_666

Me too...

siLk_2

*TO nasienie
No i pojawił się pierwszy fanatyk aktora :]

Gibon_Szybkoreki

Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Gibon_Szybkoreki

"Wahlberg nie jest aktorem wybitnym." - jesteś bardzo powściągliwy :-) bo to największe drewno obecnie w Holywood. Powinien raczej kołki strugać niż pojawiać się przed kamerą. Ben Affleck przy nim wygląda jak Daniel Day-Lewis. Dodatkowo strasznie przepłacony i przeceniony. Swoją drogą Mark to niewątpliwe sympatyczny facet, którego lubię, ale powinien zająć się raczej dendrologią.

moscu

dendrologią... x] ...Śmieszku Ty :p
Największym drewnem Hollywood nie jest, bo Hollywood to nie tylko te duże tytuły. Ale na pewno jest jednym z gorszych aktorów z tej wyższej klasy/półki celebrytów. Tak to można określić :]

Gibon_Szybkoreki

Obejż sobie Father Stu. To była rola znacznie odbiegającą od wcześniejszych ról które brał i wypadł świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones