Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

opinia

użytkownik usunięty

Uważam ,że ten koleś jest zajebistym i przystojnym aktorem.
szkoda tylko że tak mało filmów z nim leci w telewizji.

użytkownik usunięty

Jest super przystojniakiem ...ale ten romans z Madonna hmmm .... przeciez tyle jest ladnych babek na swiecie a musial ja wybrac heheheh :)

Romans z Madonna?! Gdzie to przeczytalas? X_x""
On wcale nie mial z nia zadnego romansu. ^^'

no co no zgadzam sie...;) - dobrze gra, przystojny ze jasna cholera a ze bledy popelnial nawet duuze - wazne ze sie pozbieral ...

do mojej szkoły chodzi podobny do niego koleś (tylko blondyn) który sie we mnie zakochał ahahaa lelelel :P

look_here

Dziewczyny...
Ja nie widze w tym gościu nic ładnego! On przystojny?! Gdzie z której strony? Aktorem wcale tamim świetnym też nie jest...Moja dobra koleżanka sie w nim kocha,czego ja nie rozumiem.Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.
Pozdrawiam.

risin

Większość facetów jak nabierze trochę "ciała" tzn poćwiczy na siłowni staje
się w oczach kobiety przystojny.Babki instynktownie lecą na takich facetów bo w ich mniemaniu dają poczucie "bezpieczeństwa".Postrzeganie atrakcyjności u mężczyzn przez kobiety jest przecież inne od naszego.Pozdrawiam

użytkownik usunięty
traveler

widać mam w sobie coś w lesbijki, bo nienawidzę mięśniaków, wolę chudych facetów...<precz z siłownią>
Jak dla mnie Mark Wahlberg ma wyjątkowo pociągające oczy...:D Takie...złe" :D

Najbardziej seksowny to Mark byl w Infiltracji. A w Strzelcu niezle wyglada z ta muskulaturą.

fidelio

hehe ja jednak stawiam na shooter'a ;)
.................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones