Marlon Wayans

Marlon L. Wayans

7,8
12 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Wayans

Dla tych którzy go totalnie nie kojarzę, to może skojarzy Wam się jak napiszę "Requiem for a dream", bo on nie tylko grał w strasznych filmie ;]

pozdro

Kwic

Kojarzę go i ze Strasznych Filmów, i z Requiem. Wszędzie był tak samo beznadziejny. 2/10 (wystawiłem wcześniej, zanim przekroczył te 1000 głosów)

Cris

Mnie bawi. Nie uważam ,żeby był beznadziejny w requiem (pamiętasz zjarany taniec? zrób tak). Następnie w strasznych filmach też mnie ubawił.

Tzn. wiesz, ja nie uważam go za jakiego genialnego aktora ,a tego tematu nie założyłem ,żeby go bronić ;]. Zagrał beznadziejnie w Reqiem ,na 2/10, zatem wymień 8 przyczyn, a może 8 jego wpadek aktorskich w tym filmie.

W ogóle Twoje ocenianie jest chyba z kosmosu. Oceniasz tak jak kogoś lubisz ,a nie obiektywnie. Dominic Purcell faktycznie dysponuje takim samym warsztatem co Mel Gibson. Vin Disel jest lepszy od Gibsona, Hanksa i Cruisa itd. No comment. Ciekawe w czym jest lepszy, chyba ,że więcej wyciska na klate. Może masz napisane ,dlaczego tak oceniasz gdzieś w blogu, jeśli tak to sorry. Ja też mam napisane ,że np. aktorów oceniam tak jak mi się podoba poniżej 10. Ale Ty raczej traktowałeś to serio i zakalec Ci wyszedł ogromny ;] Jedziesz po Wayansie, a sam nie rozróżniasz chyba dobrej gry aktorskiej od złej.


pozdro

użytkownik usunięty
Kwic

ja go lubie, zawsze gra narkomana :D
ale to dobry aktor,
dobra rola w Requiem i przezabawny w Scary Movie :)

czyli w kółko te dwa filmy są wyciągane na dowód geniuszu...

Marlon Fajans to średniak, ale nie nie nie martwcie się nie założe 26 tematu pt: dlaczegooooooooo?????

pussy_galore

A kto mówi ,że on jest geniuszem? Eh uczcie się ludzie czytać ze zrozumieniem ;]

pozdro

użytkownik usunięty
pussy_galore

jeśli geniusz oznacza "dobry aktor, lubie go " ........

Nie jest geniuszem i z tego co widziałem gra właściwie jedną i tą samą postać czyli najaranego czarnucha tak bym to określił :P i w LadyKillers i strasznych filmach i chłopaczkach z sąsiedztwa (nieolądałem innych):P I ta rola wychodzi mu genialnie :D jest przezabawny i zato go lubie:)

guccik

Nie nie gra tylko ćpunów, ale inne role też mu wspaniale wychodzą.
Np. rola policjanta w "Agenci bardzo specjalni" - początkowa piosenka w sklepie "quanta na mera, parira..." poprostu rozbawiała mnie do rozpuku, a i później nie było gorzej - świetna komedia kryminalna.
Wogóle filmy komediowe z udziałem Klanu Wayansów są naprawde niezłe i warto oglądnać ze wzgledu na specyficzne poczucie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones