Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Ten sam poziom aktorskiej ekspresji i to samo granie oczami....Jakim cudem takie osoby kończą PWST...?

siLk_2

Ona nie jest spokrewniona z Brodzik - ona jest jej klonem. Polska jest takim krajem, gdzie ludzie nie posiada własnej tożsamości tylko wciąż papugują innych i tak jak np. Katarzyna Zielińska jest wypisz wymaluj kopią Małgorzaty Kożuchowskiej tak Marta Żmuda Trzebiatowska skopiowała styl Joanny Brodzik.

rusekolsztyn

Zielińska to już jest kompletny ewenement. Brak osobowości, dziwny skrzeczący głos, talentu raczej brak i przeciwieństwie do Żmudy nawet urodą nie podgoni...

siLk_2

Dokładnie, towar wystawiony na półki. Kupujcie, mamy tego cały magazyn!
Żmuda - 2, tylko dlatego, że jest ładna.

siLk_2

Nie mogę przetrawić Żmudy w żadnym filmie, jest strasznie sztuczna, zero ekspresji, jakiś głębszych emocji, zresztą Zielińska jest jeszcze gorsza, a Brodzik jakoś lubię, może nie jest mistrzem w swoim fachu ale wydaje się być fajną kobietą.

Wild_Roses

Mam takie same odczucia Brodzik może być, ale Żmuda to wyjątkowe drewno. Z reguły nie oglądam polskich filmów ale widziałem ją w "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" była wyjątkowo beznadziejna, że sceny w których niby płakała wyglądała komicznie ona musi byc ograniczona umysłowo

quentin-t

Ale w "Hansie" poległ nawet tak dobry aktor jak Kot, z winy reżysera, scenarzysty może, więc nie dziwię się porażce Żmudy, która nie jest złą aktorką ( specjalnie wybitną też nie).

siLk_2

Mnie tam zawsze przypominała Torrey Devitto :D Wyglądają jak siostry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones