Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

wiecie co, może ona nie jest utalentowana, nie za ładnie śpiewa, ale za to nieźle tańczy. nie mówię że jestem jej fanką, bo to nie mój gatunek muzy, ale wam by nie było głupio jakby was tak wyśmiewali i podawali was za największy przykład beztalencia i głupoty...? niech dziewczyna tańczy jak lubi. ale za śpiew niech się jednak nie zabiera.

Pomyluna

tak owszem byłoby mi przykro ale skoro ona nie potrafi śpiewać to niech się za to nie bierze przecież normalny zdrowy człowiek wie że jeśli czegoś nie umie to nie będzie tego robił poza tym Marta W. musi mieć niezły tupet i musi być swego rodzaju "odważna" że się jeszcze pokazuje i "śpiewa" a z resztą wchodząc w światek polskiego "show- biznesu" powinna być przygotowana i powinna wiedzieć, że ciągle będzie oceniana, a oceny te jak widać nie są dla niej przychylne...więc wg mnie sama powinna odejść ze sceny póki czas, póki publiczność jej stamtąd nie wywlecze... pozdrowionka:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones