Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Bez-talencie-

użytkownik usunięty

No tak, kolejna pseudogwiazdka, osoba która nie potrafi śpiewać i nie jest żadna aktorką tyle że dobrze tańczy a taniec akurat jest bardzo prosty. Zepsuła mi mój ulubiony serial(Pierwsza miłość) i nienawidzę jej za to jak fałszuje znane piosenki, wielka mi gwiazda. Gdyby nie Wiśniewski(jeszcze gorsze beztalencie) to nadal byłaby "jakąś tam panienką z Ich Troje". I nic mnie nie obchodzi wasze zdanie, bo ja MAM RACJĘ!!!

MilesQuaritch

Hej Gringo baranie żałosny spróbuj ze mną na mały słowny sparing wyskoczyć ... debilowaty małolacie ... jak tak patrzę na tego twojego ryja na blogu to żałuję że Giertych ministrem edukacji już nie jest ... już za taką mamucią mordę powinieneś wylecieć ze szkoły . Dziecko plastik - kultury jesteś hehe ... i weź tyle żelu na włosy nie nakładaj bo wyglądasz jakby Ci tam ... Mandaryna nasmarkała hehehehehe . Jesteś gościu mega lol a twoje wypowiedzi na forum - pomimo faktu że są treściwe i bezbłędne - podkreślają tylko jaki jesteś poj%$^&#any - dziecko MTV i tyle . Przykry produkt naszych chorych , proamerykańskich czasów . Współczuję twoim starym że takiego debila i pasożyta muszą hodować - tak hodować bo jesteś zwykłym bydłem ktore trzeba w zagrodzie pośrod gówien trzymać i dokarmiać owsem ponadto .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

jak śmiesz ty nędzny zazdrosny mały człowieczku z kad wiesz jakie ona ma teksty piosenek i muzyka kupiłeś jej płyty??!! bo po samych singlach się nie ocenia muzyki!! ANTYINTELEKCIE!!

użytkownik usunięty

do autorki tematu:

skoro nie obchodzi Cię niczyje zdanie, to po co w ogóle wchodzisz na forum? służy ono właśnie do polemiki między różnymi użytkownikami. taka funkcja.

kurde jak tak czytam wypowiedzi kolesia o ksywie gringo coś tam i widze jaka on stosuje argumentację w swoich wypowiedziach to z zalem stwierdzam ze tacy ludzie jak on zaniżają kulturę i poziom wypowiedzi na wszelkich internetowych forach .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones