Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

przeczytałem jej biografię na filmwebie - beczka śmiechu. Że są na świecie tacy ludzie co potrafią ją nazwać: "przesliczną", "Pełną uroku" itp. itd.

Albertino

Może jeszcze ejst "utalentowana"??? Błehehehehe

Albertino

Po przeczytaniu mialem te same spostrzezenia. Co to w ogole za opis pelny bzdur w stylu "jest przesliczna, pelna uroku utalentowana aktorka"? Taki opis powinien zawierac obiektywne fakty dotyczace tej osoby, a nie subiektywne, nie poparte zadnymi argumentami oceny autora. Kto to w ogole pisal? Jakis 15latek? Nie ma podpisu niestety, a moze na szczescie dla tej osoby - bo uniknela kompromitacji.

____16


Ja bym raczej zadała pytanie KTO TO ZWERYFIKOWAŁ?! ;)))

Albertino

słuchaj albertinao może ty mi coś powiesz. Słyszałem (nawet widziałem na angielskich stronach) o Alien 5. Jest tam sporo informacji o tym projekcie a na filmwebie mi to odrzucili jak chciałem dodać. Jakby dołączyć do tego fakt że szefowie filmwebu pozwalają na wyświetlenie opisów Mandaryny typu że jest prześliczna, to wyjdzie nam że redakcji brak kompetencjii!!! Wkurzyłem sie

seraphin85_2

Sprawa jest prosta: to co czytales w internecie to nie sa oficjalne informacje tylko plotki. Nie ma w tej chwili zadnych planow dotyczacych piatej czesci sagi, a na amatorskich stronach internetowych ludzie moga pisac co chca. Ja tez moge zalozyc strone na ktorej napisze ze bedzie Alien 5 a nawet Alien 7.

____16

Tak, to są plotki jak na razie i po prostu trzeba poczekać aż ukażą się jakieś oficjalne informacje.
PS - Nie obrażajcie 15-latków, bo nie każdy jest debilem i wpatruje się w Mandarynę, a także nie każdy nie potrafi biografii napisać. Aczkolwiek autor "tego czegoś" faktycznie do mądrych nie należy... No cóż. Wybaczmy mu bo nie wie co czyni.

Albertino

Wreszcie wyrzucono tą biografię i teraz jest inna... na szczęście.

użytkownik usunięty
Albertino

ONA pełna uroku????Nawet moja młodsza siostra ma więcej uroku niż ona...

Od razu widać, ze fanka Mandaryny:
"Wy to nie doszlbyście nigdy do wykrztałcenia niepełnego! " - co to jest wykształcenie niepełne i jak można do niego nie dojść? To jest wogóle po Polsku? I co te słowa oznaczają? Wybacz nie rozumiem.
Nawet jakbyś napisała: wykształcenia pełnego (bez nie) to byłoby to troszkę bez sensu ponieważ nie ma czegoś takiego jak wyształcenie pełne, niepełne - jest podstawowe, średnie, wyższe np. :)

Albertino

E tam, tą "panienką" nie warto się przejmować. Wystarczy przeczytać blog jej i paru osób, które na nim się udzielają pisząc w udziwniony sposób, by stwierdzić, że to zwykła tandetna prowokacja.

Gladka

No wiem, kapnąłem się już dość dawno, że ktoś sobie jaja robi i z Mandaryny i z nas ;) hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones