Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

http://mandaryna.biz/kronika/foto/2006-01-21/4.jpg [mandaryna.biz/kronika/f ...]

LOve_tOM

Wiesz pośmiałem się z tej fotki tak samo jak z tej, którą masz na profilu ;p jak można kochać kogoś ( Toma ) widziwaszy go tylko w TV ;p ? Oj dzieci , dzieci... Powagi troche...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM

ciekawe ile trzeba miec lat zeby byc fanem tych maloletnich przebierancow z tokio hotel... 13?

____16

Tak uwazam że fani TH są w przedziale od 0 do 14 ... Pokazywali na 4fun TV jakiś koncert.... Same dzieci...

InowroclawskiWilk

Aha i żeby nie było... Koncert widziałem bo puszczało go 4fun a tam robili sobie jaja z TH wiec chciałem się pośmiać... Na szczęście tylko kawałek koncertu pokazali bo większość to prowadzący miał zlewe z fanek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Yokichi

Ja jestem ciekawy czy to dziecko z TH (chodzi mi o wokaliste) przeszło mutacje . Jaosobiście w to wątpie bo ni chba mają po 12 czy 13 lat ,a jeśli chodz o ich i i fanki to myśle że mają śrenio po 12-14 lat, Takie małe kinder błeno brutal metal .co chodzą ubrane na czarno dla ''szpanu'' , a jak nikt nie widzi to słuchają Wiśniewskiego i dosco polo

The_Grim_Ripper

Jeszcze wątpisz? Pewno że nie miał... Dzieciak z fluidem na twarzy... Ogólnie to nie uważam tego za zespoł rockowy tylko za boysband... Są za sztuczni.... KOMERCJA!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM

nawet jesli jesteś facetem nie podał by ci ręki...

LOve_tOM

Mandaryna - żenada. TH - żenada.

do widzenia.

LOve_tOM

A co kogo obchodzi ich kasa? Ludzie, czy Polacy widzą tylko pieniądze?
A poza tym wątpię czy owy pan, któremu to Bill miałby podawać rękę chciałby tę rękę uścisnąć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Abderyta

Pewnie że nie chciałbym uścisnąć jego dłoni :/ Mam gdzieś kase które zarabiają za tą komercje. W życiu są ważniejsze wartości niż pieniądze. Poza tym nie narzekam na ich brak. Jesteś śmieszna! Kompromitujesz się.

InowroclawskiWilk

te dzieciaki z Tokio Hotel mają takie pedalskie glosy. Totalne dno, TH, nawet nazwa glupia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM

mandaryna i ich torje to chala, a TH to DNO

Mona

Pewnie że tak!
Mandaryna , Ich Troje i Tokjo Fotel - Wszystko to ten sam kicz :)

LOve_tOM

Za wszystkimi wymienionymi w tej dyskusji *wykonawcami* nie przepadam, ale w fotce nic śmiesznego nie widzę.

Tender_L

michasia, mandarynkę i deBILLka można wrzucić do jednego worka... cała trójka wykonuje beznadziejną, komercyjną muzykę, malują sobie pazurki, farbują włosy, używają pudru i tuszu do rzęs i zarabiają na nastoletnich fanach, którzy jeszcze nie zdążyli wyrobić sobie gustu muzycznego i wpadli w ich komercyjną zasadzkę...

LOve_tOM

buahahaha to ja mam z fanów i mandaryny i TH, ale nie wiem co jest śmiesznego w fotce mandaryny, już zabawniejszy jest ryj tego billa, gorzej niż gorzej po prostu :].

Vladimir_Smirnoff

Ej dziecko" LOVE TOM" powiedz mi co bylo pod tym linkiem, ktory mi wyslalas na blogu? Tam pisalo cos tam Virus, co to bylo? Koncert Tokio HOtel? Tokio Motel :D

Mona

http://gfx.filmweb.pl/blogPhotos/516773/10446.1.jpg [gfx.filmweb.pl/blogPhot...] mandaryna jest spoko a to coś HAHAHAHAHA!

max_c

Wiśniewska to łajza i tyle - juz sie wypowiadałam na ten temat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones