Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Szczerze mówiąc wole ją od Dody , chociaż Dode też lubie ale uważam że Mandaryna jest fajniejsza :-)

AsiulkA

Zgadzam się z Tobą Asiulka, Mandaryna jest bardzo fajna. Nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie tak jej nienawidzą. Marta jest bardzo silna i podziwiam ją za to, że się nie załamała po tym nieudanym koncercie i po rozwodzie. Mandaryna jest SUPER) Buziaki dla niej i dla jej słodkich dzieciaków:*

AsiulkA

gratuluje bezguścia!! Doda jest we wszystkim od niej lepsza!!!

Velvet_Crotch

tak we wszystkim? w tancu i wychowywaniu dzieci tez? i w kulturze jezyka? i w doswiadczeniach zyciowych tez? jest lepsza tylko w spiewaniu

Velvet_Crotch

tak we wszystkim? w tancu i wychowywaniu dzieci tez? i w kulturze jezyka? i w doswiadczeniach zyciowych tez? jest lepsza tylko w spiewaniu

JohnnY_3

Zgadza sie Johnny. Pięknie to ująłeś;) Jedyne w czym Doda jest lepsza od Marty to głos(chociaż Mandaryna z każdym dniem śpiewa coraz lepiej;D)

JohnnY_3

Zgadza sie Johnny. Pięknie to ująłeś;) Jedyne w czym Doda jest lepsza od Marty to głos(chociaż Mandaryna z każdym dniem śpiewa coraz lepiej;D)

gitanaromo

Dody nienawidzę! Martę lubię jako osobę, ale nie jako piosenkarkę.
W tanczeniu jest lepsza.

veritaserum

nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze mandaryna zaczyna byc na nowo lubiana i fakt faktem spiewa z dnia na dzien coraz lepiej fajnie bo tanczyc te zumie ale taka jest prawda ze nigdy nie bedzie spiewac jak doda

JohnnY_3

też ją lubie:) i myślę, ze jest fajniesza od Dody.Fakt, że śpiewac jak Doda raczej nie będzie, ale zauwazcie, że już zrobiła duże postępy w śpiewaniu. Lubie jej muzykę;) pOzdr

veritaserum

ej ej, o samo mowie,, tez lubie ja jaka osobe,, bo jest OK !!! Wisniewski to pojeb i niech sie maluje na złoto

AsiulkA

straciłam wiare w ludzi;/piszecie ze jest fajna? znacie ją osobiście?? pcha sie na siłe do show biznesu WIELKA GWIAZDA- buahahahahah!!! to stwierdzenie jest smieszne i żałosne!!;p za grosz talentu wokalnego. Ludzie ona po prostu NIE UMIE SPIEWAC!! nie piszcie ze tak nie jest, NIE UMIE GRAC, co moze w na wspólnej zagrala bosko?? jedyny jej talent to taniec, i niech przy tym zostanie! a nie potrafi robic tylko przeróbki starych utworów, i niestety znajda sie osoby które chca jej słuchac;/

AsiulkA

ja kobiety nie lubie. Nie ze od razu jej nie nawidze. Denerwuje mnie i juz.
A czy wy jak mówicie o kims to od razu musicie go porównywac z kims innym?
Nie mieszajcie do tego Dody.
Bo teraz ta rozmowa przypomina kłótnie o H. Duff i L. Lohan.
a po co to?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones