Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Jak skontaktowac sie z Martą?

użytkownik usunięty

Marta jest świetą osobą bardzo ją cenię i w pewien sposób sie z nią utożsamiam ponieważ jestem nieco podobna do niej z charakteru (tak wnioskuję) i mam takie samo hobby. MARTA JESTES SUPER NIE ZMIENIAJ SIĘ! Mam pytanie czy ktos wie jak sie skontaktować z Martą lub napisac do niej list czy maila tylko zeby go na 100% przeczytala??? napiszcie

współczuje Ci dzewczyno... utorzsamiać się z najgłupszą blondyną w kraju... naprawde współczuje...

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Czy wie ktoś jaki numer do domu lu numer komórki ma Marta lub Michał?Jeśli tak to niech napisze.

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Marta jest super. Jedyne moje marzenie to mieć jej autograf i zdięcie z nią.

użytkownik usunięty

Mam na imię Edyta Stadnicka i uwielbiam Marte Wiśniewską ma fajne piosenki i sama jet super.Mam nadzieje że niedługo będzie w telewizji.

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

hej
ile masz lat
gdzie mieszkasz
gdzie mialaś ślup

użytkownik usunięty

Nie wiem jak masz na imię więc będę mówiła do Ciebie koleżanka.A więc posłuchaj!Marta podobno mieszka na ulicy.Łódzkiej 6.W Warszawie.(dzielnica Wola).Skontaktuj się ze mną.Napisz.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Cześć Marta lubię twoje piosenki. Ja Aneta i moja koleżanka Aga bardzo chcieli byśmy cię zobaczyć.Więc odpisz nam.Powiedz Michałowi że się wnim zabujałam jestem trochę nienormalna ja mam 10lat!!!!!!!!!!!!!!! DOZOBACZENIA

Jak wydaje Ci się ,że Marta Wiśniewska kiedykolwiek zajrzy na tę stronę to jesteś bardziej nienormalna niż sądzisz... Idź lepiej poskakać przez gumę czy co tam 10 latki robią...

No świetnie... Tego jeszcze nie było... Szaleć i bujać się w Wiśniewskim... Albo cenić Martę... Ja tu nikogo nie krytykuję... Broń Boże... Tylko wydaje mi się to delikatnie mówiąc... Dziwne...

Pozdrawiam, Yuriko :)

Yuriko_2

do czego to dochodzi w dzisiejszym swiecie..uwielbiac marte w..... w skrocie to tragedia...

użytkownik usunięty

Hej Marta. Na imię mi Samanta. Bardzo lubie twoje piosenki.
Masz fajny styl, super tańczysz i śpiewasz. Wyślij mi na emila wiadomość jak już przeczytasz mój krótki liścik. Pozdrawiam twoją rodzinę i ciebie.
Mój adres emaila to : www.samantalaska1@buziaczek.pl
pozdro Samanta

O Boże jakaś Ty głupia... Przecierz Wieśniewska w życiu tu nie zajrzy,a nawet jak to co miałaby Ci napisać i po co? Ile Ty masz lat dziecko, że jako login maila podajesz samantalaska? Myśle ,że na takie hasełka musisz mieć minimum 15 bo inaczej jesteś poprostu gówniarą. Jeśli masz natomiast 15 lub więcej i lubisz Wieśniewskich to współczuje zacofania w rozwoju...

Cosimo_Villa_Nova

No cóż... Ja popieram większość, bo uważam, że nastały czasy, w których Wiśniewscy to kretyni. Nie rozumiem jak można bujać się w Michale, bo dla mnie ten człowiek to dziwak... Widziałam 12-letnie dziewczynki, które opowiadały jak to kochają Michała... A co do Marty to nie wiem co w niej jest idealnego... Śpiewać nie umie, grać nie umie... Już lepiej żeby się na tym tańcu skupiła, bo jestem skłonna wnisokować, że ta kobieta nie wie czego chce.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Ghetto

podsumowanie:

"Cześć Marto. Ja mam 9 lat i koham tfojego menrza. Marz bardzo fajne piosenki. Bardzo fajnie tańczysz.Bardzo fajnie śpieważ. Bardzo cię lubiem bo jesteś bardzo fajna. Proszem skontaktój siem ze mnom bo chcem być tfojom pżyjaciułkom!"

nie no litości....

Jako aktorka do kitu... piosenkarka... do kitu..... ale tancerka bardzo fajna nie cenię jej za nic , ale moim zdaniem powinna pozostać przy tańcu bo o reszcie szkoda gadać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szajba

Ja mam numer do Mary :] 0-700-880-992 ;-) Dzwoncie!!! Napewno odbierze!!! :P

sczeże to ci wsputczuje
chodze na tance z jednym kolega który jeżdzi do mandaryny by u niej tanczyc i z tego co on mówi to wynika że to kompletny oszołom
radze ci zebys sciągneła sobie np here go i gain z internetu tylko z takiej strony co muzyka jest bez

lineka

Naprawdę wpsółczuję: ta pani to tępota totalna, ja śpiewam od niej lepiej pod prysznicem i układam lepsze piosenki, wygląd też ma nieciekawy no i jest żoną - wiadomo kogo... Ogólnie rzecz biorąc nieciekawa postać, która wykorzystuje głupotę i brak gustu ludzi, którzy płacą za jej wygibasy...
PS - Zadzowniłem na ten numer i jakaś pani zaczęła jęczeć do słuchawki i wygadywać sprośne rzeczy... To nie była Marta, więc może jej sekretarka? Cóż za sprośna suczka ;) Uczy się od mistrzyni jak widać...

Albertino

"wiadomo kogo" no dokończ ... ! Michał miał koszmarne dziecinstow, o jakim tobie sie nie snilo, ale pomimo tego wyszedł na ludzi. Wspiera finansow domy dziecka i stara sie pomagac innym. Pewnie sądzisz go po wyglądzie, skoro tak to ja ci naprawde wspolczuje ...

Szajba

wspolczuje ci bo liczy sie to co jest w sercu.

Szajba

o litość ten głoss przetworzony przez maszyny blehh najgorsza piosenkarka, niech zostanie przy tańcu:/

Szajba

Wiśniewskiego nie cenię za:
-moim zdaniem beznadziejne piosenki i beznadziejną twórczość
-totalnie dziecinny happening podczas konferencji prasowej na temat "Gwiazdora"
-promowanie miernego talentu pani Wiśniewskiej
oraz za jeszcze jedną rzecz...:
Podczas koncertu w Częstochowie, gdy rzucił się w tłum, spadł na pewną dziewczynę, która w wyniku tego dostała wstrząsu mózgu. Skutki tego wstrząsu odczuwała bardzo długo, leczenie było drogie. Rodzice dziewczyny domagali się od Wiśniewskiego odszkodowania za stan fizyczny córki, albo chociaż zwykłych przeprosin. Na co Wiśniewski odparł, że przed koncertem była mowa, że będzie się rzucał w tłum, więc ta dziewczyna mogła uważać, to nie jest jego wina, w jakim stanie się znalazła, nie widzi powodu do przeprosin.
Liczy się to, co jest w sercu.
Nie tylko na pokaz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones