Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Nie mogę uwierzyć, że Marta Wiśniewska - żona Michała ma wyższe wykształcenie. Ona jest tak prosta, że mi poprostu Michała szkoda.

użytkownik usunięty

dla mnie Marcie poprostu się udało poleciała na kasę wiedziała że tak będzie usrało jej się poprostu w życiu jedni mają szcęście inni nie

Jakie wyższe??? Kto tak napisał? Ktoś wyżej wrzucił, że wyższe niepełne, a coś takiego w naszym kraju od czasów socjalizmu już nie istnieje ... Kiedyś za wyższe niepełne miało się nie skończone studia (dziś to średnie!) albo studium, czasem określane jako półwyższe (dziś też średnie!). W naszym kraju (i nie tylko) liczy się szkoła ukończona, a nie zaczęta.

KROPKA

wyższe niepełne to nie jest wykształcenie średnie. oznacza to po prostu tyle, że ma licencjat zrobiony - to jest właśnie wykształcenie wyższe niepełne.

mar_mat

Pokaż mi papier po licencjacie, gdzie jest napisane, że to wyższe niepełne!
Mam paręnaście znajomych po licencjacie i na żadnym dyplomie nie ma takiej adnotacji.

A licencjat polega na tym, że masz wyższe bez tytułu, a nie na jakichś wycinankach pełne-niepełne.

mar_mat

Aha - na deser pragnę dodać, że Szkoła Projektowania i Reklamy, którą Marta rzekomo ukończyła, to nie studia licencjackie, ale po prostu policealne studium zawodowe!
Więc nawet gdyby ktoś bardzo chciał określić licencjat jako wyższe niepełne, to nijak się to nie ma do pani Marty, bo licencjatu to ona w tej szkole robić nie mogła z jednej bardzo prostej przyczyny... jego tam po prostu nie ma.

Pozdrawiam.

Tak ona i wyższe a ja jestem królik i na śniadanie jem marchewkę.

W dzisiejszych czasach wyzsze wyksztalcenie juz nic nie znaczy. Jaki to problem zrobic magistra w jakiejs prywatnej wyzszej szkole srania na odleglosc? Zwlaszcza jak sie ma kupe kasy. Tak wiec nawet jezeli naprawde Wisniewska ma tytul magistra to nie jest to zaden powod do podniety.

____16

Dokladnie! Ja gdybym byl zoną Wisniewskiego (sic!) bym juz dawno mial doktorat skonczony :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones