Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Nie wiem dlaczego wszyscy się jej tak czepiają. Co ona wam zrobiła?Jest normalna(w przeciwieństwie do Michała). Może i nie potrafi śpiewać ale w końcu jej płyty się sprzedają-to znaczy, że ludzie słuchają jej piosenek. Ja osobiście nic do Marty nie mam-współczuję jej ... a poza tym to podoba mi się w niej to, że jest normalna, niczego nie udaje i przede wszystkim nie zachowuje się jak gwiazda.

gitanaromo

Ja też do niej nic nie mam, ale słabo mi się robi gdy w każdym wywiadzie robi z siebie nieszczęśliwą matkę Polkę a Michał taki niedobry. On jakoś nie robi ze swojego życia prywatnego widowiska (chociaż po nim bym się predzej spodziewała) tylko ona całyczas wbija szpilę by podnieść zainteresowanie jej osobą. Niech nie robi z siebie nieszczęśnicy, bo ona też rozbiła małżeństwo Michała z Magdą Femme, więc przychodzi mi jedno na myśl. ''Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie"

Taja

z tego co wiem to magda femme PUBLICZNIE mowila jaka to magda jest nieszczesliwa z powodu Marty z eniby Mandaryna rozbila jej malzenstwo prawd ajst taka z emichal to KU...IARZ gdyby chcial dalej zyc z Magda napewno by to zrobil po za tym Marta dala mu dwoje dzieci a on chce te dzieci na wlasnosc i chce zeby je wychowywala panienka tzn Ania Swiatczak ktora DEMENTOWALA pogloski jakoby miala romans z michalem i ponoc byla zareczona z innym i kto z tego bagna wychodzi najlepiej ? wydaje mi sie ze matka dwojki dziecki ktor anie pokazuje sie publicznie ze swoimi kochankami nawet jakby ich miala

gitanaromo

Nie zachowuje się jak gwiazda? Ona szpanuje (czy raczej idzie za) karierą swojego mężusia (teraz byłego)... Szkoda słów. Na dodatek odseperowała dzieci od niego - to jest matka?

MegaTM

hehe a ojciec ktory robi dzieci z inna bedac w zwiazku malzenskim ze swoja zona? przynajmniej manmdaryna nie blaga go na kolanach o pieniadze i nie zachwiouje sie jak gwiazda po za tym jest chora do konca zycia co uniemozliwia jest beztroskie zycie gwiazdy

JohnnY_3

Z dwojga złego wole jego, przynajmniej się czegoś dorobił własną pracą, czego nie można powiedzieć o promowanej na siłę Mandarynie. Gdyby nie ten rozwód i jej robienie z siebie nieszczęśliwej matki Polki, to przepadłaby z kretesem po Sopocie. Wykorzystuje swoje dzieci żeby budzić zainteresowanie publiczne. Opowie jak to ją Michał skrzywdził, jakie to jej dzieci są biedne i od razu ludzie zaczynają jej współczuć i zapominają, że nie ma za grosz talentu. Czysty marketing i wykorzystywanie własnych dzieci! Już sama nie wiem kto gorszy ojciec ku....sz (jak tu ktoś napisał) czy Matka która dla sprzedaży swoich płyt zrobi wszystko i wykorzystuje swoje dzieci jako kartę przetargową. Oboje są siebie warci

Taja

mandaryna nie ma za grosz talentu? owszem spiewa cnie potrfai za dobrze chociaz ogladalem koncert na rzecz top trendy i zaspiewala na zywca calkiem przyzwoicie jednak roczna nauka spiewu cos dala a co do kolejnego jej beztalencia to kobieto widzialas jak ona tanczy? ona szkolila Kate Ryan In-Grid IVanilla Ninja ktore sa znane w calej europie wiec nie wiem czy tak do konca nie ma talentu co do jej dzieci to wisniewski zablokowal jej strone i zaczal ja pierwszy wyzywac i nie wiem kto zwraca na siebie wieksza uwage robiac dziecko kolezance z zespolem i pokjazujac sie z nia wszedzie mandayna przynajmniej nie pokazuje sie publicznie z kochankami gdyby nawet ich miala po za tym moj BARDZO DALEKI ZNAJOMY pracuje przy sztabie skzoleniowym mandaryny i te dzieci swiata poza nia nie widza a o michale rzadko wspominaja bo ponoc ogladaja telewizje i mowia TATUS KRZYCZY NA MAMUSIE W TELEWIZORZE wie cnie mam wiecej pytan i komentarz zejdzcie z niej ,,,:

JohnnY_3

Kogo szkoliła? To chyba jakiś żart? Pamiętam ją jeszcze jak tańczyła u Eugorroli na Ochocie w Warszawie. Jedyne co robiła to tyły obstawiała w 4 składzie! Póżniej przeszła do Ich Troje. A te jej układy? Machanie rączkami i nóżkami to niestety nie taniec, ani choreografia godna dobrego tancerza. O tańcu moge coś powiedzieć bo tańczyłam 10 lat i mam 7 mistrzostw Polski i kilka tytułów mistrzostw Europy w Disco Dance.I troche światek taneczny znam. Wiec proszę Cię nie mów mi że Mandaryna szkoli Kate Ryan bo to śmiech na sali. Akurat Kate Ryan szkoli Jostein Karks jedna z najlepszych tancerek w Europie, a nie Mandaryna! Skąd to w ogóle wytrzasnęłaś? I póżniej takie bzdury ruszają w świat i póżniej się okazuje że Michael Jackson szkolił się u Mandaryny po tym jak zdobyła 11 tytuł Mistrzostw Świata w tańcu.

Taja

hahaha to zapraszam na stone programu jestem jaki jestem i zobaczys zkto przygotowywal uklady dla in-grid i kate ryan do programu nie mowie ze szkoli je na codzien ale byla ich nauczycielka poza tym mandaryna ma wyksztalcenie pod tym katem i o ile pamietam te zma kilka mistrzostw i jedno 2 miejsce w europie w trancu hip hop z 1994 roku a ty nie sciemniaj ze tanczysz 10 lat i z emandaryna macha nozkami i raczkami proponuje ogladnac jej wystep w elblagu gdzie SPIEWALA Z PLAYBACKU ale o ile sie nie myle salta szpagaty i pirotechnika to nie tlyko ywmachiwanie nozkami i raczkami zadzroscisz jej bo tak wyglada majac dwojke dzieci ty nawet jecsze nie jestes zdolna do posiadania potomstwa ile ty mas zlat dziecwyznko?

JohnnY_3

Mam 23 lata i 1,5 roczną córkę. Więc potomstwo już mam. Zresztą jaka to różnica? Nie twierdze że nie wygląda super bo wygląda. Jak chcesz podaj meila to wyśle ci zdjęcie moich pucharów i dyplomów jeśli mi nie wierzysz. Po drugie Mandaryna nie jest świetną tancerką. Jest dobra ale jej poziom zdecydowanie odbiega od najlepszych w Polsce. Nie będe tu pisać nazwisk bo może by sobie tego te osoby nie życzyly. A wykształcenie z tego co wiem to ma ukończone studium animatora kultury, a to bardzo szerokie pojęcie. I nie oglądam jej występów bo mnie nudzą.

Taja

no wlasnie to nie oceniaj tego co nie widzialas bo nie wies zjak ona tanczy i krytykujesz po za tym jest NAUCZYCIELKA tanca wiec musi byc w tym dobra i nie pisz ze nie ma za grosz talentu bo jest dobra nie mowie wybitna ale dobra piosenkarka BYLA niedostateczna po top trendy moge jej dac dopuszczajacy i ma troszke wiecej niz 23 lata i dwoje dzieci

JohnnY_3

Nie bardzo rozumiem co mają do tego dzieci i wiek? Dzieci i wiek to wyznacznik talentu? Uważam że jest bardzo przeciętną tancerką, beznadziejną piosenkarką i kiepską aktorką. I gdyby nie jej "okropny" mąż nikt by nie usłyszał o jej (podlegającym dyskusji) talencie. Ale w sumie nie mam nic przeciwko niej niech sobie śpiewa (czyt. ryczy) ile chce i dopóki jej ludzie słuchają.

Taja

to ty napisala sile masz lat i i le dzieci wie cnapisalem ile lat ma marta a po za tym ty wyznaczala stalent tancerski wg tego ile kto ma jakich nagrod a skoro ma mistrzostwo polski i wicemistrzostwo europy to znaczy ze nie jest przecietna poza tym PROWADZI SZKOLE TANCA a watpie czy NAUCZYCIEL w swoim fachu moze byc PRZECIETNY

JohnnY_3

a to czy jest BEZNADZIEJNA pisoenkarka to trzeba bylo ogladna ctop trendy po jej rocznej nauce spiewu POLECAM :) nie oceniajmy ludzi po tym ze maja slawnych mezow i zony bo janet jackson te zma slawnego brata i dzieki niemu zrobila kariere a ma lepszy glos i lepiej tanczy

JohnnY_3

aha juz wiem ...zapomnialem przeciez Marta jest blondynka i do tego jest ladna laska wszystko jasne hehehe tylko ciekawe bo Doda tez jest blondynka a patrz MA TALENT

JohnnY_3

Ja też jestem ładną laską (oczywiście nie dla wszystkich i to też podlega dyskusji) choć nie blondynką. I znowu nie bardzo wiem co ma do tego kolor włosów. Sugerujesz że wielu ludzi nie poznało się na jej talencie bo jest blondynką? Chyba strasznie płytko myślisz. Rzeczywiście Doda ma talent i nie można absolutnie zaprzeczyć.

JohnnY_3

Ja też jestem ładną laską (oczywiście nie dla wszystkich i to też podlega dyskusji) choć nie blondynką. I znowu nie bardzo wiem co ma do tego kolor włosów. Sugerujesz że wielu ludzi nie poznało się na jej talencie bo jest blondynką? Chyba strasznie płytko myślisz. Rzeczywiście Doda ma talent i nie można absolutnie zaprzeczyć.

Taja

moz esie poznalo na jej talencie ale czy ty jestes o tym pewna? z tego co wiem slysz eczytam i widze to jej tancerze sa bardzo dobrzy i zadowoleni z metod jej szkolenia a tobie gratul;uje skromnosci bo jelsi dziecwzyna sama siebie ocenia ze jest LADNA LASKA to nawet talent jej nie pomoze jestes dla mnie zerem i co kasy te zmasz duzo i kazdy na ciebie leci ?

JohnnY_3

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi oczywiście że nie każdy na mnie leci tak jak napisałam, tam w nawiasie. "Że oczywiście nie dla wszystkich i to też podlega dyskusji" Nie bardzo rozumiem cię. Jesteś tak ograniczona że nie możesz normalnie dyskutować nie obrażając mnie? Nazwałaś mnie zerem bo mam inne zdanie niż ty na temat Mandaryny? Puknij się w łeb. I nawet jeśli nie jestem skromna, to od razu jestem człowiekiem drugiej kategori? Czy każdy do cholery musi być skromny? A czy ty uważasz się za paszteta? Z resztą nie będe już z tobą dyskutować, bo widze że pójdą ci zaraz zwieracze ze złości, gdy ktoś z tobą się nie zgadza. Pozdrawiam

Taja

Taja po co ty z gnojami dyskutujesz? Przecież widać że to jakaś nie opanowana gówniara, która nie umie nawet porządnie się wypowiedzieć.
P.S Ja też uważam że fajna z Ciebie laska

andrzej_25

andrzejku pocaluj mnie w zwarcie miedzy jajami a odbytem a gnojek to s emozes zmowic swojej dupeczce a nie mi

andrzej_25

Andrzejku odpowiadasz za mnie?

Taja

Sorry, zobaczyłem że jakaś laska bądz facet Cię obraził/a więc wtrąciłem swoje trzy grosze. Za 30 min jestem w domu. Do zobaczenia

andrzej_25

Jakbyś mógł nie rób tego więcej, bo się z tobą rozwiodę i dopiero będzie :-) Czekamy na Ciebie

Taja

MI jest szkoda Mandaryny że wogóle jest ,Mandaryną,!!! Ja na jej miejscu wogóle nie zaczynałabym kariery piosenkarskiej-nie dość że się ośmiesza to jeszcze udaje gwiazdę którą nie jest. Mowicie że nie robiz siebie gwiazdy ale właśnie że robi! Kto normalny pcha się na siłe do showbiznesu nie mająć żadnych zdolności??? Niech już zostanie przy tym swoim tandetnym tańcu i nie udaje wielkiej piosenkarki!

P.S Widzieliście ją w Sopocie? Myślałam że się posikam ze śmiechu=D CO to miała być ta peruka na jej głowie? Wyglądała jak rzygi po zjedzonym wcześniej makaronie z mięsem=) Sorki jeśli kogoś obrzydziłam! A ten taniec z jej tam jakimś ,przyjacielem, z Niemiec też ,niezły,=) A no i jeszcze do tego ,jak zwykle, śpiew z playbacku! Żal=(

AimeR

jestescie zalosni wystapila na koncercie na rzecz varius manx zaspiewala na zywo moze nie wybitnie ani dobrze al;e srendio dala z siebie wsyztsko byla normalnie ubrana i watpie czy robi z siebie gwiazde a po za tym nia ejst bo miare WIELKOSCI gwiazdy nie okresla sie TALENTEM tylko popularnoscia a dwie zlot eplyt yi kilka nagrod swiadcza o tym ze jest zajebiscie popularna a co za tym idzie jest gwiazda a co do ciebie Taja to moz ei tanczysz dobrze ale nie potrafisz docenic kogos kto robi to rownie dobrze jak ty czemu napieprzasz na kogos kto jest w tym samym fachu co ty? nawet jesli bylaby gorsza?

JohnnY_3

To nie jest mój fach i nie napieprzam, oceniam ją. Prosty przykład z Sopotu z zeszłego roku. Doda nie jest tancerką a rusza się fantastycznie jej show się bujało i było jakieś. To samo Tatiana Okupnik. Wystarczy porównać w show Mandaryny jak tańczy ona a jak tańcerze za nią i widać wtedy różnicę. Nie moge jej zarzucić że nie umie tańczyć ale bardzo dobra też nie jest. Dodam jeszcze że na tym koncercie co włożyła tę peruke ludzie ją wygwizdali. Ale oczywiście to o niczym nie świadczy ważne że ma 2 złote płyty i to jej nadaje status gwiazdy.

JohnnY_3

posmialas sie? chodzilo o to ze MASZ OBYCIE, CHOCIAZ SIE NAZYWASZ LEPSZA TANCERKA, TERAZ DOJEBALAS, OWACJAMI Z KONCERTU, SWOJE SPRAWY TAK CIEZKO TO ROZSZYFROWAC? ZAL MI CIE TO JA PROPONUJE SOBIE IQ ZROBIC BO TAM WLASNIE SA ZADANIA NA ROZSZYFROWANIE

JohnnY_3

Wobec sugesti "Proponuje IQ zrobić" Nie odpowiem nic, bo szkoda mojego czasu na dyskusję z Tobą. Ja staram się prowadzić kulturalny dialog nie obrażając Ciebie, a ty mi drugi raz z czymś takim wyjeżdzasz. Zresztą wieczorem wyjeżdzam i już jestem na Urlopie i nic mnie po za tym już nie interesuje. Pozdrawiam

Taja

hehe oki ale widzis zjakos innym udaje sie to rozszyfrowac a tobie nie bo wiesz jesli sie umie czytac i laczy sie to ze swoja inteligencja to sie rozszyfruje takie zagadki detekwtywem nie bedziesz tancerka tym bardzij pozdro dla twoich dyplomow :) hahaha

JohnnY_3

Nie chciałam byż złośliwa ale skoro się prosisz. IQ to ma każdy i nie można go sobie zrobić! No chyba że uważasz że jest inaczej w takim razie hmmm.......................... ......................... Tak na marginesie po co siadasz do komputera skoro na klawiaturze pisać nie umiesz? Jak opanujesz skomplikowany układ klawiatury to pogadamy. Ja mimo (twoim zdaniem) niskiego IQ opanowałam klawiaturę w przeciwieństwie do Ciebie. Z resztą z kim ja gadam? Z kolesiem który zachwyca się Mandaryną. Wybacz ale twój gust to szczyt kiczu i tandety nie wspomne o prostocie wypowiedzi. Tylko patetyczni frajerzy i gosposie domowe mogą się nabrać na jej ''męczeńskie nieszczęście" A teraz jadę na Urlop i Tobie też to radzę. P.S Detektywem nigdy nie chciałam zostać, ale założe się że ty do tego masz niebywały talent. Na razie

Taja

haha czy ja napisalem ze sie nia zachwycam tylko pisze ze jest zajebista tancerka a iq ma kazdy ale nie kazdy moze sie nim pochwalic najpierw pisalas ze nie jest ci do niczego potrzebne a teraz nagle sie bronisz i piszesz ze masz wysokie haha dobra jestes a mandaryny pwywatnie nie lubie ale doceniam to ze jest w czyms dobra jak kazdy z nas ma swoje mocne strony w twoim przypadku SKROMNOSC cytuje zdanie matki polski w tym wypadku ciebie FAJNA ZE MNIE LASKA szczyt TANDETY i KICZU mega wioska i co nie opanowalem pisania na klawiaturze? nastepnym razem kupie taka z polskimi znakami i wtedy nawet cie interpunkcja zaskocze pozdrawiam ciebie LASKO

użytkownik usunięty
JohnnY_3

Jesteś żałosny i tak beznadziejny, że muszę aż się w tej sprawie wypowiedzieć. Mandaryna jest totalnym beztalenciem, zyskała tylko na sławie męża i tylko dzięki temu się wybiła, bo tak naprawdę to ona potrafi tylko robić zamęt wokół siebie. I nie jestesm odosobniona w tej kwestii, bo tak myśli 99% społeczeństwa. Głupie nastolatki lubiące pięknie wizualnie szoł mogą ją lubić nie obchodzi mnie to, ale dlaczego facet ją tak zaciekle broni? Czym cię 'uwiodła'? Swoja sztucznością i tandetą? Szkoda, że wszyscy nie są tacy uczynni i dobromyślni i nie lubią innych za to, że są w czymś przeciętni (w świecie szoł biznesu to trochę za mało). I naprawdę może ktoś nie ma ochoty rozszyfrowywać twoich 'hieroglifow', bo podstawowe zasady ortografii i interpukcji wypadałoby znać. A co może mi powiesz, że na twojej klawiaturze nie ma przecinka, ani kropki? Jak się cytuję, daję się cudzysłów, po za tym ty nawet nie cytujesz! Wypowiedz Taji była zupełnie inna to po co piszesz, że cytujesz skoro nawet tego nie robisz!
Aha, jeszcze jedno. Jedyną osobą jaka tu przeczy sama sobie jesteś ty!

wiesz czym mnie uwiodla? nie spiewem nie tancem nie wygladem tylko tym ze NIGDY nie mowila o sobie ze jest artystka piosenkarka zawsze mowila ze jest tancerka poza tym ma dwoje kochajacych ja dzieci ktore jakos wcale nie chce isc do tatusia i to michal w zeszlym roku zrobil na niej kariere bo pragne wspomniec ktoa w tamtym roku byl na topie i sadzac po wynikach sprzedazy jej plyt i ilosci fanklubow chyba ci sie popieprzylo te 99 procent spoleczenstwa moze ty masz tyle niedowladu w mozgu aha zapomnialem ze mistrzostwo europy w tancu jest oznaka TOTALNEGO beztalencia brawo dla ciebie nie ocenia sie ludzi po wygladzie i stylu muzyki poczytaj troche o niej w jej zapiskach a nie w tym co zamieszczaja na portalu interii itp

JohnnY_3

Jonny masz rację,Taja to sfrustowana pelna komplesków ,,laska",która nie grzeszy skromnoscią,małego tego robi sobie reklamę tutaj ile tylko się da.Taja piszesz że Manarynagra rolę nieszczęsnicy,a Michał to wykorzystany biedny gośc.Czy ty myślisz pisząc(no oprócz tego jak siebie kreować),BO JEŚŁI TAK TO CI MOŻE COŚ UŚWIADOMIĘ-tO NIE MANDARYNA W CIĄGU NIECAŁEGO ROKU CHODZI Z BRZUCHEM,I NIE FUNDUJE SWOIM DZIECIOM NOWEGO KREWNIAKA,TO NIE MANDARYNA FUNDUJE SWOIM DZIECIOM NOWA MAMUSIĘ,TO NIE MAMNARYNA DZIWNYM TRAFEM WYCHODZI ZA MĄZ.I co nadal twoim zdaniem to ona jest karierowiczką,to na grała podczas trwania małżeństwa,to ona robi zadymę żeby prasa o niej pisała,to nie ona co pół roku rozwiązuje swój zespół taneczny tak jak robi to Michał.Taja to smutne że to własnie kobieta tak bezkrytycznie ocenia kobietę ,zonę matkę.Czy twoim zdaniem Mandaryna miał nadal być żonką rozkapryszonej gwiazdy wykonującą tylko polecenia swojego męża bo jak nie to się ją zniszczy i wymieni na inny model.To własnie Michał zrobił cyrk z swojego życia,deklaracje miłości do żony,do dzieci,ślub który cały świay miał zadziwć i wyznanie miłości Marcie z łzami w oczach przed całym światem,tak dla mnie to jest kicz,bo wystarczył mały bunt Marty ,jej chęć kierowania swoją karierą,rozgłos i sława i kochający mąż w exspresowym tępie,wręcz piorunem ma nowe dziecko i nową żonę która tak dfakto wykorzystała kryzys i wściekłość Michała na żonę.Taj i ostanie ,ty te swoje 99% możesz wiesz co.Kim jesteś i kto ci daje takie prawo żeby kpić i krytykować tych którzy lubią muzykę Mandaryny,twój egoizmi i zadufanie w sobie zdecydowanie zaćmił możliwośc logicznego myślenia,i wiesz co z całego serca życzę ci żebyś spotykała w swoim życie takich egoistów,benjaminków,narcyzów jak ty.Kończąc to chcę dodać że zarówno utwory Mandaryny jak i Michała odbieram średnio ,ale tylko dlatego że nie jest to moja ,,bajaka'',lae cenię ich pracowitość,zarówno Mandaryny jak i Michał.Jony dobry z ciebie psycholog,od razu załapałeś jaka jest Taja.Dobranocka

maxi_3

Wszyscy jesteście trochę śmieszni. Nie potraficie podyskutować nie obrażając się przy tym wzajemnie? Przecież to nie jest "wojna" na argumenty, to ma być tylko WYMIANA tych argumentów. Nie trzeba się przy tym wyzywać. pzdr dla obu stron konfliktu, ale spasujcie trochę, bo ludzie pomyślą, że na Filmwebie same buraki się wypowiadają.

p.s. śledząc powyższe utarczki, zauważyłam, że niektórzy strasznie biorą pewne rzeczy do siebie i zaczynają w ramach odpowiedzi obrażać innego użytkownika, więc w ramach ścisłości - nikogo nie nazwałam BURAKIEM, tylko uprzedzam, że czytając niektóre wypowiedzi tak właśnie można o Was pomyśleć.

bulba0000000

MAXI pozdro caly czas dazylem do tego zeby ludzie nie oceniali jej po tym co pisze FAKT bo wg FAKTU doda ma trojke dzieci a MANDARYNA to normalna kobieta owszem jest slawna ale nie wciaga dzieci w cale to gowno

JohnnY_3

Ja tam nie mam nic do Mandaryny-mnie też jest jej trochę szkoda, bo naprawdę wszyscy tak na nia najeżdżają, jakby nie wiadomo co zrobiła-zabiła kogoś, czy co. No fakt, wkurza mnie to, że ona naprawdę nie potrafi śpiewać, a zabiera się za to :/ Chyba chciała być taka, jak ten idiota Michał. No nie wiem... Nieważne. Wiem, że Mamdaryna jest ok. No przynajmniej tak mi się wydaje. Fajnie tańczy, gorzej śpiewa ;)

meell

kur*********a spojrzcie na to... wredny lamus i bezczelny cham!!!!


http://www.filmweb.pl/Ale,szmata,temat,Topic,id=460715 [www.filmweb.pl/Ale,szma...]

Longusiowe_Szalenstwo

co zrobiła? ogołociła nasze portfele a tu sie okazuje ze MIchala wisniewskiego tez...haha i prosze taka dziewucha z prowincji spiewac nie umie

Fesiwal w Sopocie, Mandaryna śpiewa.
Publiczność szaleje.
"Jeszcze raz! Jeszcze raz!"
Zaśpiewała.
I znowu publiczność szaleje.
Śpiewa trzeci, czwarty, szósty raz.
Publika szaleje.
"Kochani, ja już nie mam siły"
"Śpiewaj k***a aż sie nauczysz!"
heheh

Ewka85

ewka 85 a ciekawe jak ty spiewasz slonko pamietajcie zeby krytykowac amatorsko innych musimy umiec lepiej to co oni a ty pewnie anwet nie masz w polowie takiej figury jak ona a ostro krytykujesz honey aha i tez zart SPIEWAJ JESCZE RAZ jest jednem z najbardziej zenujacych na swiecie ale skoro wyznajesz zasade KOPAC LEZACEGO to WYBACZ ALE JESTES NICZYM

JohnnY_3

JOHNNY: Przeczytałem dyskusje na tym forum i jak zgadam się z tym co pisałeś do tej pory to z ostatnim postem nie moge. Kazdy z nas ma prawo krytykować osoby publiczne ponieważ one decydując się na karierę w show biznesie godzą się jednocześnie na bycie ocenianymi jest to wpisane w ich zawód. Ja rownież nie zgadzam się z ewka 85 ale nie uważam że "zeby krytykowac amatorsko innych musimy umiec lepiej to co oni"
Pozdrawiam

Gyllenhaal

Tak masz rację poniekąd,ale zgadzam się Jonny ,tym bardziej że Ewka jedzie perfidnie w sposób delikatnie mówiąc po Marcie,i nie jest przy tym szczera i knsekwentna bo w swoim blogu --Ulubiona muzyka ma wpis --Mandaryna.Więc o co chodzi Ewce o zdolności Marty,czy zwykła kobieca zazadrość wzieła górę.Każdy ma prawo coś,kogoś lubić lub nie,ale powinno się to robić w sposób kulturalny,spokojny,a nie w sposób złośliwy,cyniczny pełen sadystcznej satysfakcji pod hasłem -dokopac jej,zniszczyć ją ,dobić ją ,a potem słuchać jej muzyki.Ja tego nie rozumiem ,i tak właściwie żal mi takich zawistnych osób.Ażycie jest takkie piękne krótkie i co najważniejsze słońce jest w każdym człowieku.Jonny,Gyllehal pozdrowionka.

Gyllenhaal

Tak masz rację poniekąd,ale zgadzam się z Johnny ,tym bardziej że Ewka jedzie perfidnie w sposób delikatnie mówiąc po Marcie,i nie jest przy tym szczera i knsekwentna bo w swoim blogu --Ulubiona muzyka ma wpis --Mandaryna.Więc o co chodzi Ewce o zdolności Marty,czy zwykła kobieca zazadrość wzieła górę.Każdy ma prawo coś,kogoś lubić lub nie,ale powinno się to robić w sposób kulturalny,spokojny,a nie w sposób złośliwy,cyniczny pełen sadystcznej satysfakcji pod hasłem -dokopac jej,zniszczyć ją ,dobić ją ,a potem słuchać jej muzyki.Ja tego nie rozumiem ,i tak właściwie żal mi takich zawistnych osób.Ażycie jest takkie piękne krótkie i co najważniejsze słońce jest w każdym człowieku.Jonny,Gyllehal pozdrowionka.

maxi_3

gyllenhall chodzilo mi o to ze aby dany komentarz mial wartosc kogos inteligentnego musi byc napisany w kulturalny sposob ja tez czesto najezzdam na znane osobistosci ale ostatnio staram sie w kulturalny sposob to robic a poza tym to jest FILM WEB a nie MUSICWEB wiec komentarze co do jej muzyki sa nie na miejscu tutaj

JohnnY_3

no wlasnie maxi napieprzaja na nia a w dyskotece rewelacyjnie sie bawia przy jej piosenkach

JohnnY_3

mam prawo do komentowania jej... ja nie musze pieknie spiewac ty zapewne tez nie umiesz ale ona sprzedaje plyty ktore my musimy sluchac.... a wogole bylam na jej koncercie i nza co zaplacilam? za popatrzenie jak wywija tylkiem bo nic wiecej nie umiem robic a jak mi ktos jeszcze raz napisze ze jestem niekonsekwetna albo ze nie mam jezdzic po biednej martusi to....

gitanaromo

normalni i mądrzy ludzie znają swoje zalety a śpiewanie nie jest atutem mandaryny. cenie ją za jej chrakter i sposób bycia ale niech zajmie się czymś innym.

gitanaromo

normalni i mądrzy ludzie znają swoje zalety a śpiewanie nie jest atutem mandaryny. cenie ją za jej chrakter i sposób bycia ale niech zajmie się czymś innym.

Skyler

zgadzam sie droga beciu tylko zauwaz od zawsze kochala tanczyc i to jest dla niej najwazniejsze wiec nie pisz z emusi sie zajac czyms innym bo tanczy zarabiscie a spiewanie? rok nauki i prosz ebardzo top trendy drugi dzien piosenka STAY TOGETHER jak sie chce to mozna

JohnnY_3

Nie widziałeś chyba zarąbiście tańczących ludzi. Wystarczy popatrzeć sobie na Edyte Herbuś i wszystko jasne. Mandaryna jest śmieszną dziewczyną która bez znienawidzonego męża nie miała by nic. Bo kto ją wypromował? Kto uczynił z niej osobę publiczną? A czy ją skrzywdził? W programie ''Jestem jaki jestem" pokazywał swój charakter. A ona jak jak powiedział przybadaniu USG (Marta w tedy w ciąży była) "o córeczka rozkłada nogi tak jak jej mamusia rozkładała" zaśmiała się, więc widocznie nie przeszkadzało jej jego prostacka bezczelność. Prawda jest taka że gdyby nie Michał mogłaby być jedynie nauczycielką tańca w domu kultury, bo i wykształcenia nie ma oszałamiającego. A tak ma karierę, pieniądze i 2 dzieci, więc choćby ze względu na nie mogłaby nie opowiadać publicznie jak to ją Michał skrzywdził, oczywiście on też nie jest bez winy (obnoszenie się z narzeczoną kiedy byli jeszcze małżeństwem z Martą). I prawda jest taka że oboje są siebie warci. Ona pasożytowała sobie na nim przez kilka lat, a on jest chamskim prostakiem. I oboje mają wspólną cechę. Brak im samokrytycyzmu.
P.S Wszystkie jej piosenki na Top Trendy były z Playbacku, chyba nie uwierzyłeś że śpiewała je na żywo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones