Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Mandaryna jest sóper !! Pienknie sipjewa ! Szkoda rze zostawił Mihała bo on jest ładny i fajny jest! Ale ona jest ekstra i ładna i bym hciała byci taka jak ona i mondra i ładna i tak ładnie sipiewać ! AS WY JEJ ZAZDROSICIE !!
PS: to taka mała prowokacja xP

ladydiamond_2

:D dobrze powiedziane hahahahahahahahahahahahahahaha ha

ladydiamond_2

O coś ci chodzi? Śmiesze to to w ogóle nie jest.

ladydiamond_2

Mandaryna umie śpiewać -buhahhahhahahahahahaha Mandaryna jest ładna -o boże mądra-o qurwa skąd się urwałaś ić się utop Michał -jest ładny-chryste -buahahahahhahahhahahahhahhhha aaaaahhhhhh i ta twoja pisownia po łacinsku.....

LOve_tOM

Widać, że nie umiesz czytać dziecko... chyba widać na końcu:
"PS: to taka mała prowokacja xP "
Wiem... to dla Ciebie niestety za trudne zrozumieć, że ladydiamond przedrzeźnia jedynie fanki Mandaryny...

"ić się utop" ??? - co to jest ? pisze się "IDŹ" no ale widać to też jest dla Ciebie zbyt skomplikowane.

Pozdro dla ladydiamond - tak 3mać :)

Mademoiselle

Marta Wisniewska jest super - tak - to teraz posuchajcie :
Marta to zywkła lala, która zazdrościła kariery która zdobył ja mąż - chce zostać aktorka - nie ma talentu - piosenkarką - też brak telentu - jest sztuczna tak samo jak - Paris Hilton .. nie dziwcie się jak za pare lat nikt nie będzie wiedział że istniał ktoś taki jak -Marta Wiśniewska

NaShI

Nic dodać, nic ująć :)
Zagadzam sie przede wszystkim z tymi słowami "zazdrościła kariery która zdobył ja mąż"... ona sama nie wie czego chce...

Mademoiselle

Dziękuje Mademoisel le - nie cierpie Manadryny :)
Jest sztuczna i okropna :)

NaShI

Nashi: Podzielam zdanie :)
Mademoisel le: Dzieki , pozdrawiam ;)
Love toM: A zamjast ótopić sie, moge zarrznońć sie rzyletkom albo powiesić na sznórkó na rzyrandolu ? :P Nie rozómiesz głembokjej mózyki Mandaryny ! :P

ladydiamond_2

czekaj czekaj bo ja cie nie rozumie :(
?????

NaShI

Nashi: Też uważam że Mandaryna jest sztuczna i okropna :]

ladydiamond_2

no i że zazdrościła kariery swojemu męzowi, więc zaczęła robić z siebie "gwiazde" (jeżeli można ją określić mianem gwiazdy :P)

ladydiamond_2

Aha no tak - bo mi sie forum pomyliło ...
za duzo tego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones