Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Marta jest bardzo ładna i zgrabna... Świetnie tańczy!! A swoją drogą jak może fałszować skoro słuch ma, przecież czuje rytm bo tańczy... Moze poprostu wtedy na sopocie chciała za duzo zrobić czyli tanczyc i spiewac, sama nie wiem ale ja lubie jest sympatyczna:)

Paris_Hilton

a ty nie słyszałaś jak ona fałszuje ja niby teżnie powinienem fałszowac bo rytm czuje ale jednak fałszuje i w życiu nie będe chciał byc wokalistą a ona myślała że ludzie są tak głupi i nie skapną sie żę cały czas daje z playbacku IDIOTKA

Paris_Hilton

Czy ty jesteś normalna? Paris- kolejna "gwiazdeczka" Hollywood i Pomarańczka-Srańczka. Posłuchaj ty se Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis(wokal), Michael 'Flea' Balzary (gitara basowa), John Frusciante (gitara), Chad Smith (perkusja)-to właśnie oni 'czują rytm'. Antek (Anthony Kiedis) nie śpiewa z 'plejbeku' a przy tym podskakuje i fika koziołki. Wybierz się 3 lipca br.(bierzacego roku-2007) do Chorzowa to zobacz co to prawdziwa muzyka.........................................



To będzie dobre miejsce na umieszczenie tego:


Sopot. Na scenę wchodz niejaka Mandaryna. Śpiewa. Skończyła. Publiczność woła "BIS". Mandaryna śpiewa, kończy i znowu "BIS". I tak jeszce 10 razy. W końcu Mandaryna mówi "Kochani przykro mi ale już nie mogę...". PUBLICZNOŚĆ NA TO "ŚPIEWAJ, ŚPIEWAJ- AŻ SIĘ NAUCZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jeśli kogoś bardzo skrzywdziłam to przepraszam...



Wiedzcie jednak że słuchanie Paris i Marty oraz innych "kolejnych gwiazdeczek Hollywood" NIE MA SENSU!!!



Red Hot Chili Peppers jest the best!!!



Pozdrowienia dla fanów RHCP i .......... no.............. tej......................no.................. jednej......................Paris i Marty..........................niestety...................

Paris_Hilton

zgadzam sie z toba soczek marchewkowy (co za nick xDD ale fajny) ze red hoci sa the best xD

Paris_Hilton

zgadzam się! Marta jest śliczną dziewczyną z przeciętnym talentem wokalnym, która dostała szansę od losu i byłego męża na zrobienie kariery I PO PROSTU TO WYKORZYSTAŁA! Myślę, że KAŻDY BY TAK ZROBIŁ:) Ale oceniać kogoś i krytykowac jest łatwo. Marta, ja jestem z Tobą, pozdrawiam Cię serdecznie i w Sopocie też mi się podobałaś, zaśpiewałas tak, jak zwykle, czyli jak dla mnie "bardzo ok"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones