Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

ja lubie bardziej dodę Moim zdaniem Pani marta nie ma głosu (chociaż doda też nie ma głosu ) no to na tyle

Greeco

:))) No właśnie o to chodzi, że obie panie można lubić/nie lubić tylko ze względu na to jak wyglądają, bo obydwie lecą z plejbeku. Jak wszyscy grający taką muzykę - chyba nie macie żadnych złudzeń. Swoim głosem na żywo śpiewa Aguilera, natomiast Denzele, Manadryny i inni wykonawcy dyskotekowi lecą z taśmy, bo przecież nikogo nie obchodzi ich prawdziwy głos, tylko podskakiwanie w rytm muzyki. Dlatego to chyba nie fair, że zmuszono Mandarynę, by w Sopocie 2005 wystąpiła na żywca. Podobno jej kochany mężuś nie mógł znieść początkowego sukcesu jej muzyki. Żałosne to trochę, choć zgodne z tym co myślałam o tym małodusznym facecie...

Greeco

Mandaryna i śpiewanie? Był sopot było śmiesznie i postanowiła odnaleźć sie w aktorstwie. Aktorka z niej średnia,ale wole już mandaryne w filmie niż na scenie...

P.S Doda ma głos!! I to bardzo ładny!! Miałem okazje być na koncercie (chyba nie śpiewała z playbacku) no albo w tv sopot oglądać;]
Na mandaryny "koncercie" byłem przez przypadek, i leciał 100% playback;]

barnaba

Hmmm, kiedy to było?

Teraz Marta śpiewa często na żywo do wolniejszych piosenek (brała lekcje śpiewu, choć zawsze nie było aż tak źle ze śpiewem, to różne wydarzenia wpłynęły na Sopot), a do szybszych playback, bo ona stawia na show... chcesz posłuchać jak ktoś ładnie śpiewa? Idź na koncert Rubika, chcesz zobaczyć show, na Mandaryny.

A moim zdaniem Doda owszem, śpiewać umie... ale nie tak, żeby się tym zachwyacać, jak to robi cała masa ludzi -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones