Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

wkurza mnie ten człowiek....śpiewać nie potrafi....tanczyc moze i potrafiła [jesli tak to powinna przy tym zostać] no i zóna pewnego goscia....oki zaraza pewnie zostane zmieszana z błotem przez cały fanclub mandaryny ,ale mam to gdzies przyzwyczaiłam sie :D najbardziej mnie smieszy jak cała familia 'wisniów ' ;) powtarza jacy to oni są normalna i zwyczajną rodzinką...no litości! dzieci sie nazywają tak ze nie wiadomo w ktyora strone jezyk przechylic zeby to wymówić...jasne przeciez w polsce to zupelnie normalne ze ludzie biora sluby wc jakiś pałachach lodowych na antarktydzie....hehe bo kto by był takim głupkiem zeby brac slub w polsce w jakimś kosciele?? ;) i tak własnie robi przecietna polska rodzina.....oni sa normalnie ksiazkowym przykladem polskiej rodziny.....mezowi sie kasa skonczyla wiec martusia musiala cos zrobić....a kto kupuje jej płyty) napewno nikt przy zdrowych zmysłach.....to jest przedział wiekowy na moje oko od 7-10 lat.... moze troche niżej nawet....spoko kazdy ma swoj gust....ale oni sa sztuczni i tandetni- ja przynajmniej tak uwazam....chcte se zrobili jak ozzy osborne....nie lubie mandaryny! juz dode bym wolała....ta przynajmniej potrafi śpiewać....ej a skoro mandaryna jest taka uwielbiana dlaczego nikt jej nie zglasz do eurowizji? hehe ona by sie chyba powiesiła jakby musiała na nia jechać....przeciez tam nie wolno z playbacku śpiewać! :D

Mantra_2

doda prezentuje sobą taki niski poiom, że normalnego człowieka on odrzuca. Mandarynyna jest o niebo lepsza, na codzień słucham soulu i innych brzmień, ale musze przyznać, że muzyka dance jaką prezentuje Mandaryna jest bardzo dobrze zrealizowana, jest jedyną piosenkarką w Polsce, jaką lubie. Ma charyzme i upór. Zresztą zastanawia mnie kwestia: Po co, wypisijesz o niej negatywne komentarze; z zazdrośći, z zakompleksienia, a może z nudów, bo mi osobiście szkoda czasu na pisanie o kimś kogo nie lubie. Pozatym lubie ją słuchać jak mam dobry nastrój, albo na przyjęciu (nie uważam, że ma jakieś predyspozycje wokalne, ale musyke robi bardzo przyzwoitą).
P.S nie oglądam eurowizji, bo to jest taki nieobiektywny i tendetny koncert, że szkoda mi czasu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones