Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Paris Hilton po polsku nic dodac nic ujac obie bogate blondynki i glupiitkie.... Nagrywaja piosenki z maszyny i kreca silikonowym tylkiem. Co moze nas uchronic przed zwariowanymi marzeniami milionerek? Jedynie my sami.

ron_whisky

Wiesz... nie do końca się z tobą zgodzę... Marta Wiśniewska (w przeciwieństwie do Pariski) nie urodziła się na pieniądzach - ciężko pracowała od dziecka ucząc się tańca nowoczesnego. W końcu mistrzostwo Polski coś znaczy... Nie twierdzę, że ją lubię - nie znam jej i tak naprawdę to nie mnie ją oceniać. Za to wiem, że fakt, iż Marta Wiśniewska przez znajomości dotarła do dziedziny, w której nie ma nic do powiedzenia, znacząco wpływa na naszą ocenę jej osoby. Przyznaję, że śpiewać i grać nie umie za grosz, ale to nie znaczy od razu, że jest głupiutką, silikonową blondyneczką, będącą polskim odpowiednikiem Paris Hilton! Uważam, że tak naprawdę pragnęła sławy jak większość ludzi i swoją szansę dostrzegła w małżeństwie z Michałem Wiśniewskim, o którym zresztą wierzę, że odbyło się z miłości (może się do tego nie przyznacie, ale 99% narodu zrobiłoby na jej miejscu tak samo...). I absolutnie nie należy jej za to potępiać! Marta ma przecież dzieci, które podobno bardzo kocha... Druga zasadnicza sprawa to wykształcenie - Mandaryna ma "wyższe niepełne", a o Paris słyszałam, że ne umie czytać... Nie pomyśl sobie, że ją popieram - jak chcesz znać moje zdanie o Mandarynie, przeczytaj temat mojego autorstwa, zatytuowany "))Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się...(( - Marta Plagiat Wiśniewska, pseud. Mandaryna". Po prostu stwierdziłam, że przegiąłeś.
Nie musicie się ze mną zgadzać, napisałam tylko co myślę.

bloody_mary

Nie zgodze sie tylko z "wyksztalceniem wyzszym niepelnym" bo takowego Mandaryna nie ma. Ona nie ma nawet licencjata a obok wyzszego wyksztalcenia nawet nie stala ;) Jest juz z reszta na tym forum temat o jej wyksztalceniu wiec zachecam do lektury. Poza tym zgadzam sie z Toba ze porownanie z Hilton nie jest najlepsze chociaz rzeczywiscie dorobek pseudoartystyczny jednej i drugiej z pań mozna skomentowac tak samo: DNO.

____16

Ja jeszcze dodam, że Paris jest ładna, Mandaryna niestety nie :

Albertino

Kwestia gustu. Moim zdaniem Hilton jest brzydka jak noc. Juz Mandaryna wyglada lepiej od niej. A ze na kilku zdjeciach zrobionych przez profesjonalnych fotografow prezentuje sie niezle to coz... jak juz gdzies pisalem dobry fotograf moze nawet wyjatkowo nieatrakcyjnej osobie zrobic zdjecia na ktorych bedzie swietnie wygaldac. Odpowiedni makijarz i warunki oswietleniowe w studio moga zdzialac cuda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones