Marta WiśniewskaI

Marta Katarzyna Wiktoria Mandrykiewicz

5,1
60 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wiśniewska

Co ta kobieta tu robi? Może mi ktoś to wytłumaczyć?

gan_2

No ja też nie mam pojęcia.
Top Świat? No to już przesada.

gan_2

ona jest aktorka skończyła stdium aktorskie i pozatym bardzo lubie jej gre filmowa!!

mati_93

Lubisz jej grę? Ciekawe w czym, skoro praktycznie rzecz biorąc zagrała w dwóch serialach.
Każdy ma prawo lubić co chce i kogo chce, ale (jak już mówiłam) z tym Top Świat to przesada.

gan_2

Z tego co wiem jest na II roku więc jeszcze go nie skończyła. Żadna z niej aktorka! Zagrała jakieś miniaturowe role i od razu wielka aktorka! Śmiech na sali. A poza tym pisze się oddzielnie.

użytkownik usunięty
gan_2

To,że ty nie uważasz jej za aktorkę,nie znaczy,że nią nie jest...
Gdyby tobie przytrafiło się takie szczęście zagrać jakieś "miniaturowe" role w serialach,to również byłabyś nazywana "aktorką".
Na szczęście tak nie jest ;-)

użytkownik usunięty

Gringo, ty psycholu jeden.

gan_2

nie bo tempym ludziom takich banałów się nie tłumaczy:]

Pozatym ona ma prawo tu być, ale Doda? Która nie ma nic wpsólnego kompletnie z aktorstwem? Chociaż nie, sory! Przecież doda ciągle gra;?

gan_2

właśnie oglądam jej nowy teledysk.
jak po tym wyciu w Sopocie '05r. ona może jeszcze cokolwiek nagrywać? ;||

jolixxx

o boże a jak takie zacofane panienki mogą się jeszcze wypowiadać? Dlaczego została przypięta jej metka ,,ta co nie potrafi nic''. Chciałabym zauważyć że 80% polskich wokalistów nie umie śpiewać i śpiewają zplaybacka, ale im jeszcze nikt ni podlozyl świni. Nie wystarczy ze Marta ma fajne piosenki ze mozna przy nich sie bawic tylko wielce oceniac że ona nie umi, jest beznadziejna itd. Nie podoba ci sie nie sluchaj, mnie sie nie podoba spiewa Dody i nie slucham- można z tym życ- wież mi.

Szmminka

ja nikogo nie obrażam i nie mam zamiaru!.
nie powiem - dawno podobały mi się jej piosenki np. every night
ta nowa też tak wpada w ucho ale do grona jej fanów to ja się raczej nie zaliczam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones