Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 572 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

To jest po prostu żałosne 'wazelinowanie' że każdy zachodni artysta który przyjeżdża do
Polski nagle lubi nasze kino,lub coś ma wspólnego z nami? itp...czy naprawdę,każdy z
nich...,lubi schabowy z kapustą,Solidarność,Wałęse i Linde?

SadNoveber

On akurat naprawdę lubi i zna. M.in. zajął się osobiście dystrybucją Rękopisu znalezionego w Saragossie na Stany...

użytkownik usunięty
SadNoveber

on przyjechał odebrać wyróżnienie, Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Oczywiście doceniam twórczość Martina,ale pisałem ogólnie,bo mnie to słodzenie po prostu drażni.Na cholerę np M.Jackson chciał kupić zamek w Lubiążu?

użytkownik usunięty
SadNoveber

nie wiem o co chodziło Jacksonowi, ale Scorsese jako jeden z najlepszych twórców filmowych, na pewno zna najważniejsze polskie filmy i ich twórców.

I pewnie w duchu nam współczuje? Jego filmy w przeciwieństwie do naszych,są światowymi wydarzeniami,i jego filmy też, w przeciwieństwie do naszych, chcę się oglądać..Ale..? 'nasza kiełbasa,dawno przegoniła ich kiełbase' :)

SadNoveber

To co, miał tu przyjechać i się wywyższać jakie to jego filmy są światowymi wydarzeniami? Są, to oczywiste, ale nie przeszkadza to Martinowi być skromnym człowiekiem. Chciał być uprzejmy i może zanadto przesadził z wychwalaniem filmówki, ale nie widzę w tym nic złego. W dodatku prawdą jest to, co napisał/-a rocknrollsuicide, więc jakiś tam malutki wkład w promowanie naszego kina ma.

użytkownik usunięty
lew890

ale łódzka filmówka to naprawdę prestiżowa szkoła, wystarczy zobaczyć ilu absolwentów zdobyłoo nagrodę akademii

Polscy twórcy są jak prostytutki,wszystko zależy jak się sprzedadzą,komu,i za ile?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones