Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 572 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

ten koles jest wspaniały, jego filmy to arcydziela, przynajmniej dla mnie..szkoda, ze nie mam wiecej czasu to bym cos naskrobał Pozdro dla wszystkich jego fanów!

Dorientes

zatem moze kiedys tu wpadniesz i dopiszesz cos do mojej krotkiej wypowiedzie:D:D ... wydaje mi sie ze scorsese to jedyny i prawdziwy krol ulicy ... krol kin agangsterskiego ... wielkomijeskiego ... naturalistycznego ... mocnego ... tzw "meskiego" ... ale na szczescie w wielu filmach udowodnil ze nie tylko ... nie ukrywam ze to jeden z moich nielicznych idoli .. a jesli chodzi o kino prawdziwy mistrz #1 ... a jesli chodzi o nagrody ?? coz ... najwieksza nagroda wg mnie jest zlota palma w cannes za taxowkarza ...europa docenila go juz wtedy ... wtedy kiedy amerykanie nie byli gotowi ... nie byli i nie sa ... i zapewne nie beda /// bo scorsese to tworca szczery i prawdziwy az do bol .. zbyt prawdziwy jak na amerykanskie kino ... szacunek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones