Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Jak oceniam jej grę aktorską ?

Jej start w tym serialu i sama gra aktorska (być może wina scenariuszu) zamyka jej drzwi do
wszystkich superprodukcji i współpracy z dobrymi i doświadczonymi ludźmi. Gra sztuczna te jej
minyn http://i.pinger.pl/pgr11/4f0ec71700093d5c52faa949
To nie kwestia gustu a obycia w świecie gry aktorskiej i oglądania naprawdę dobrych filmów

Ocena jej śpiewu

Śpiewa przeciętnie, czasami fałszuje i proszę się nie sugerować piosenkami nagranymi raz i
zamontowanymi do teledysku ponieważ każdą niedoskonałość można zakryć tylko występami na
żywo. I to także nie jest kwestia gustu tylko słuchu muzycznego posłuchajcie Elvisa, Freddiego
Mercurego, Louisa Armstronga, Michaela Jacksona, którzy praktycznie w całym życiu nie wydobyli
na scenie z siebie jednego nieczystego dźwięku a choćby nawet takich beyonce, Rihanny,
Shakiry, Miley Cyrus , które nie muszą aż tak udawać i poprawiać swoich piosenek

Ocena serialu

Oglądałam 1 i pół sezonu i stwierdzam, że cały scenariusz i aktorzy są pomyleni, ale to zapewne
wina samego faktu, że to serial Disney Channel. Żadnych widoków na przyszłość.

Tak ja tylko wyrażam swoje zdanie nie znam baby a tylko wypisuje moje obserwacje na temat gry
i śpiewu.

LiliBlue22

Muszę zgodzić się z niektórymi stwierdzeniami, jednak nie ze wszystkim.
Mina Violetty, która widoczna jest na wspomnianym przez ciebie zdjęciu jest celowa.
Naśladowała ona Ludmiłę, która często "posługuje się" takową mimiką.
Jeśli chodzi o śpiew, masz rację.
O jej grę aktorską, również. :)

julia_555

w każdym bądź razie śmieszna mina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones