Mary Elizabeth McGlynn

7,3
279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth McGlynn

Jedna z moich ulubionych wokalistek. Kocham ja za takie utwory jak: Tender sugar , Waiting For You i oczywiscie moje ukochane : Letter ~ from the lost days i Room of Angel te dwie ostatnie moge słuchać bez przerwy.

Pucin

Idelanie rozumiem ^^ Również kocham te utwory.

Pucin

Ale no.. "Letter..." to jest wykonanie pani Melissy Williamson ;)

pico

Przeciez to sa te same osoby. Melissa Williamson jest jednym z pseudonimów artystycznych M.E.McGlynn.

Pucin

Duet Akira Yamaoka i Mary Elizabeth McGlynn jest niesamowity. Wszystkie ich piosenki są niesamowite. Moje trzy ulubione: "You're Not Here", "Letter - From The Lost Days", "Room Of Angel".
"Alex Theme" z SH 5 trzyma poziom wymienionej przeze mnie trójcy. Koniecznie musicie przesłuchać tego kawałka.

użytkownik usunięty
Mystery_Man

Tak to prawda duet japońskiego kompozytora i amerykańskiej wokalistki jest po prostu genialny.

Dzięki nim seria Silent Hill jest tak niesamowita.

Oczywiście wymienione przez Was utwory to już klasyki.

Ostatnio właśnie zakochałem się w utworze ''Alex Theme'' z Silent Hill Homecoming. Trochę inny klimatycznie, pesymistyczny, mroczniejszy i smutniejszy - perła.

Polecam również zapoznać się z utworem z Silent Hill Origins. W szczególności musicie posłuchać utwór rozpoczynający płytę - ''Shot Down in Flames''.

użytkownik usunięty

Ja uwielbiam "Your Rain", "Elle's Theme", "Lost Carol" i "You're affected". Z resztą, wszystkie wymienione przez was utwory są wspaniałe.

Ja kocham "The sacred line, "Soldier Orders" (theme of Alex) i "One more soul to the call"

szmylc3

Z tego co wiem, teraz razem z Akirą pracowali nad muzyką w "Shadows Of The Damned". Kawałek można odsłuchać tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=1Z74bQ8CreU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones