Mary McDonnellI

Mary Eileen McDonnell

7,4
4 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary McDonnell

Świetna aktorka!!!
W każdym filmie gra tak prawdziwie. Super wypadła też w "Battlestar Galactica"!!

eagle22

Tak, zagrała świetnie, choć postaci Laury Roslin po prostu nie trawię i nie nawidzę. Co nie znaczy, że zagrała ją źle, bo zagrała świetnie, ale po prostu nie lubię tej naszej pani prezydentówny. :)

Darth_Paula

ta postac była bardzo irytująca,aż dziw ze nikt w scenariuszu nie zawarł opcji "do śluzy i w kosmos".

Clash

zartujecie chyba... prezydent Roslin jest moja ulubiona postacia w BSG

eagle22

Zgadzam się. Mary jest świetną aktorką. Ma na swoim koncie kilka świetych ról, za które powinna dostać Oskara. Chociarz postać Pani Prezydent do mnie nie przemawia, ale akceptuję jej pełne zangarzowanie w tą postać. Denerwuje mnie jej mesjanistyczne przesłanie.

clyda

Hm... właśnie nigdzie nie ma sceny w której Roslin wygłaszałabym typowe amerykańskie przemówienie "do narodu" ... Non

clyda

pani prezydent jak juz, prezydentowna to corka prezydenta, prezydentowa to zona prezydenta

eagle22

Urzekła mnie jej uroda i rola (w której wypadła fantastycznie) w "Tańczącym z wilkami"

użytkownik usunięty
eagle22

gra świetnie, jest genialna, przekonująca. aktorka, a tych w USA niewiele :p

eagle22

zagrała w BSG fantastycznie. Zresztą twórcy serialu mówili, że pisali tę rolę wyobrażając sobie właśnie ją (po obejrzeniu Donnie Darco). A że była pierwsza na liście kastingowej to rolę dostała z miejsca. A tak poza tym postać Roslin jest ważna. Jej ewolucja z pani nauczycielki do kobiety przywódcy. to nie znaczy, że była nieomylna. Każda postać w BSG miała swoje cienie. Każda postać w pewnym momencie mogła irytować. Nawet Starbuck. A Lee Adama... kiedy został na Pegasusie i przytył... no pierdoła się zrobiła. Dla mnie ten serial jest po prostu pełny... wszystko się zamyka, dopełnia... so say we all! :>

mayka_og

Aktorka może niezła, ale postać serialowa tragiczna, decyzje przez nią podejmowane głupie, zarządzenia bezsensowne, nie mogłem ścierpieć jej bełkotu. Adama powinien ją rozpieprzyć i mieć z głowy wieczne kompromisy.

LordNeo

w końcu to była pani nauczycielka, momentami pod wpływem ziółek;) ale scena kiedy była na basestar'ze i się wydarła na Zareka. no scena boska

mayka_og

Może miała swoje momenty, ale to były krople w morzu beznadziejności. Bardzo słabo skonstruowana postać, według mnie najsłabsza z serialu.

LordNeo

kłócić się nie będę.
i tak dla mnie jest to najlepszy serial sf na świecie:D

mayka_og

To na pewno, chociaż polecam Serenity, też mnie wciągnął i ewentualnie Babylon 5, chociaż ten akurat był bardzo nie równy.

LordNeo

to ja z czystym sumieniem mogę polecić Stargate: universe. Niestety zawiesili w drugim sezonie... można się załamać. Bardzo dobra obsada i niezłe klimaty. Kręcony z ręki. Wiele logicznie zamykających się wątków

mayka_og

Hehe, widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones