Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

92 miejsce na liście Top 100! Żart?! Jeśli tak, to w kiepskim guście... Talentu ojca za grosz, nadaje się tylko do takich ambitnych produkcji jak Hela w Opałach. Pierwsza Miłość, Niania, ewentualnie Kryminalni, to właśnie jego poziom...Żenada

_Ja_

a teraz 75 miejsce no ale rodzice zalatwiaja mu role to tu to tam i jakos tak bedzie ciagna tylko jak dlugo???:/

parker

Wiecie co to jest żałosne...;/
Pisać o kimś, że rodzice załatwiają mu rolę, a w ogóle o tym nie wiedząc..
Czytałam wywiad z nim, w którym mówił o takich jak wy!
Jeśli ktoś ma ojca, który jest aktorem,to nie ma zmiłuj, żeby inni nie mówili, że właśnie on załatwia mu role...
zastanówcie się co wy gadacie..czysty bezsens;/

lolitka255

Dyskusja z taką infantylną, naiwną nastolatką jest bezcelowa. Widziałaś w ogóle jak on gra? Jak pół dupy zza krzaka...
Tyle...

_Ja_

Przepraszam Cie bardzo... Ale ja nie jestem żadną infantylną nastolatką...Mam już swoje lata...I gdybyś mógł nie obrażaj innych ludzi, bo to zachowanie jest chamskie i tyle...I powiem Ci, że oglądałam filmy z nim i to nie jeden i gra przyzwoicie...Może lepiej Ty byś to zagrał, co?
Współczuje Ci..

_Ja_

aa, bo zapomniałam...jeśli jesteś takim inteligentnym człowiekiem i tak bardzo dobrze znasz się na grze aktorskiej..To po jaką cholerę wchodzisz na stronę poświęcona aktorowi, którego nie lubisz? Dla mnie bezsensu...

lolitka255

Heh, z pewnością zagrałbym lepiej i niejednokrotnie lepiej zagrałem...

A na tą stronę wchodzę, by wyrazić swoją opinie na jego temat...

Przepraszam bardzo, że Cię obraziłem - po zachowaniu wziąłem Cię za osobę, która zachwyca się Damięckim tylko dla tego, że ma ładną buzię.

Nie wmówisz mi, natomiast, że gra Damięckiego jest poprawna...

Pozdrawiam...

_Ja_

Okej...
Każdy ma prawo do swojego zdania na czyjś temat..i nie mam zamiaru wmawiać Ci, że Damięcki gra popranie, bo i tak będziesz uważał jak uważasz...
Wiesz ja się nim za bardzo nie zachwycam...Ale w pierwszej odpowiedzi napisałam tyle, co przeczytałam...
Pozdrawiam..

lolitka255

Zgadzam się nie ma co przekonywac kogoś :) Każdy ma swoje zdanie ! Ja uważam że Mateusz to dobry aktor i będzie coraz lepszy!

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones