Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

I tyle w temacie.
Role, w których go obsadzają też nie pomogają. Ciągla gra takiego "slicznego chłopca", taką pipkę-w każdej roli wypada tak samo.
Rozczarował mnie, bo zapowiadał się lepiej.

Luana_86

Popieram. Mdły jak pączek zagryziony kostką cukru.

Luana_86

znacie się na aktorstwie jak świnie na parasolach. I tyle w tym temacie !

użytkownik usunięty
p89

Odezwał(a) się...:) Chylę czoła ku Damięckim jako wybitnym aktorom, bo inaczej nie znam się na aktorstwie...:)

chylić czoła to możesz PRZED Damięckim a nie "ku". Nie znasz palancie zasad ortografii a próbujesz grać znawcę aktorstwa !

użytkownik usunięty
p89

Ku Damięckim jako rodzinie - miałem na myśli. Ale widzę, że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Cóż, nie będę zniżał się do niskiego poziomu i ubliżał nieznanej osobie, tym bardziej, że nazwała mnie ona palantem jako miłośnik Damięckiego, co mi bardzo pochlebia. Poza tym nie gram znawcy aktorstwa, tylko wyrażam swoją opinie:)

Luana_86

A czego się po nim spodziewać. Gra same dramaty, filmy obyczajowe albo komedie romantyczne czyli takie z grubsza obleśne tematy.
Przychodzi mi na myśl jeden utwór Jędkera Realisty, który można zadedykować temu aktorowi (i tak nic by z tego nie zrozumiał drewniak):
"Robisz chujnie, chujnie, równą ujmie(...)"

Luana_86

piszecie noga stołowa, drewniak, miernota,

w sumie, to racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones