Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

Słyszeliście o tym że Damięcki współpracował z SB ? jesli wiecie cos na ten temat wiecej to dajcie znac. BO denerwuje mnie ze zajmuja sie takimi sprawami i nękają ludzi. udają "ze cod robia"
Pozdro

Kate16

Ale przecież to Jego Ojciec współpracował z SB.... co to ma wspólnego z Mateuszem ?

xmaluszekx

Bo było mówione ze Mateusz współpracował z SB poniewaz doprowadził do jakiegos wypadku i zagrozili mu ze o tym powiedzią. i ponac donosil na takie gwiazdy jak np. piotr fronczewski

Kate16

Chodzi o jego OJCA - MACIEJA DAMIĘCKIEGO! :/

Messea

dziwne bo ja wyczytałam ze dotyczy to Mateusza :/ lol

Kate16

oj inteligentna jestes nie powiem zablysnęłaś!!!Naucz się czytać bo chyba jeszcze nie opanowałaś tej umiejętności hehe.Niewstyd Ci że taką pustaczke z siebie zrobiłaś??Współczuje Tobie i twoim rodzicom!!Zgadzamy się z komentarzem KROPKI

Kate16

Ludzie, trochę logiki. :) Przecież ten chłopak w 1989ym roku miał tylko 8 lat. Jak mógł współpracować z SB??
Ręce i nogi opadają. :)

Kate16

Gratuluję rozgarnięcia... Jak on miał współpracować, jak urodził się w 1981 roku?? Jak komuna upadła miał osiem lat... Niedorzeczność...

netron

8 lat to byl już małym agentem haha przystojny, uroczy, inteligentny jak tu piszą o nim kobiety czyli ma cechy prawdziwego szpiega

Kate16

Mnie się teraz skojarzyło z serialem "Świat wg Kiepskich" co nawet Mariolka spalała swoją teczkę :D

piksel169

Idioto jego ojciec współpracoał w SB a nie on. Zobacz kretynie na wiek i pomysł swoim przeszczepem zwanym mózgem.

Serdecznie Pozdrawiam

Kate16

o kur...
ja sie ze śmiechu popłakałam jak to czytałam.
Co za mózg...
powinni zrobić taką komedie
8-letni agent bezpieki...Mateusz D.
hahahahaxD

Kate16

:) A ja pamiętam, jak chwilę przed tym, gdy się o tym całym ambarasie z SB dowiedzieliśmy, Mateusz wystąpił z tatusiem w programie (w którym odkrywali korzenie rodziny Damięckich) i pamiętam jak synek mówił, że jest dumny z przeszłości rodziny w której byli jacyś tam patrioci.
Teraz chyba mu trochę ta duma przeszła :/

Kate16

Jasne, współpracował z SB w wieku ośmiu lat..gratuluje bystrości...

m_obsesion

co to ludzie nie wymyślą xD tak, podkładał pewnie bomby w przedszkolu. i szantażował panią kucharkę.

Kate16

To tatuś współpracował z SB, nie Mateusz i było to dla mnie oczywiste, gdy pisałam wcześniejszy post. Swoją drogą, dalej nie wiem czy w jakikolwiek sposób skomentował przeszłość swojego ojca.

Kate16

współpracował, ale tylko w wolnych chwilach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones