Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

E tam, nie przesadzajcie... Nie jest taki zły ;) Gra nie najgorzej i całkiem nieźle mu idzie ;) I zupełnie nie zgadzam się, że "wymusza haracze od kwiatu młodzieży..." jak ktoś napisał. To że kocha się w nim wiele nastolatek, to nie jest jego wina ;) Rozśmieszył mnie w "Nie kłam kochanie", a postać Andrzeja w "Teraz albo nigdy!" jest sympatyczna :) Nie czepiajcie się tak... zazdrośni jesteście? ;)

miska16

Ja też lubię Mateusza i nie rozumiem dlaczego On jest cały czas wyśmiewany, że niby "wszystkie role załatwia mu tatuś". No ludzie, bez przesady!
Ja nie jestem naiwną, infatylną nastolatką i zdaję sobie sprawę, że ojciec miał wielki wpływ na karierę Mateusza i to on wprowadził go w teń świat. Ale nie wierzę, że załatwia mu KAŻDĄ rolę, czyżby pan Maciej Damięcki miał aż taki wielki wpływ na reżyserów, zwłaszcza teraz, kiedy jego reputacja została nadszarpnięta?

Popatrzcie na Mikołaja Krawczyka, który gra w serialu "Pierwsza Miłość" na Polsacie. Przecież on też ma ojca aktora - Mirosława Krawczyka. Dlaczego więc tatuś nie załatwia mu żadnych ról? Przecież młody teoretycznie ma takie same koneksje jak Mati, więc dlaczego jeden z nich robi karierę, a drugi ciągle gra w jednej głupiej telenoweli?

ja nie twierdzę, że Mateusz jest jakimś wspaniałym aktorem, ale widocznie ma w sobie coś, czego brak tamtemu - urok osobisty i przebojowość.

Znajomości to nie wszystko, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones