Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

Sama nie wiem po co temat zakładam ale na mojej uczelini Profesor go strasznie zachwala (studiuje PWST)
Jego gra mi się osobiście podoba. Obiecujący aktor.
Powiem tak...
wiem że ludzie uwielbiają krytykować, kompletnie nie znając się na rzeczy i to rozumiem, ale wierzcie mi że to świetny aktor.
A znowu jedna z pań Profesor opowiadała mojej koleżance, że to wyjątek wśród wyjątków. Przed wojenna uroda i charakter, bardzo szarmancki.
A że jest drętwy? Czy każdy aktor musi śmiać się skakać i opowiadać zbereźne dowcipy. On też ma poczucie humoru...
doskonale rozumiem 'kryyków' ale nie przesadzajcie.

zielona_fanatyczka

Bardzo dobrze napisałaś!! Nie każdy aktor musi mieć tysiące panienek itp...
Ja uważam, że może jest troszkę taki nieśmiały ? nie wiem jak go określić... ale bardzo mu to pasuje

xmaluszekx

no niestety ale jest nieśmiały:) szkoda mi go czasem, bo o nim chyba najbardziej dołujące ploty sie pojawiaja. ze wstydzi sie swoich dziewczyn, ze je neka, ze w tzg doprowadziłł szabatin do omdlenia, poprostu zenada

xmaluszekx

Zgadzam sie z toba jest to bardzo dobry aktor , jest na dobrym, duzym poziomie jak na swoj wiek :)

zielona_fanatyczka

Zgadzam się w 100%!!!!

zielona_fanatyczka

Niewiele wiem o prywatnym Damięckim.
Rzeczywiście on wydaje się trochę przedwojenny, ale nie wiem czy to dobrze. Wydaje mi się, że on gra powtarzalnie i że w filmach jest taki sam jak w wywiadach, lekko sztywny, z niezbyt przekonująca modulacją głosu. Na razie...nie zrobił na mnie dobrego wrażenia jako aktor. Pożyjemy, zobaczymy.

zielona_fanatyczka

Wydaje mi się, że znam się trochę na aktorstwie.

Moim zdaniem Mateusz Damięcki to może nie tyle słaby, co przeciętny aktor. Na pewno nie nadaje się do głównych ról. Napisałem już zresztą na filmwebie bardziej szczegółowo moją opinię o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones