Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

... jacy ludzie są zawistni, taa kariera przez łóżko. Szkoda, że tylko takie coś umiecie zauważyć,
chciała bym zauważyć że Mateusz ma dziecko z panią Małgorzatą.
Ja uwielbiam filmy z tym aktorem. Nie ważne czy gra głównego bohatera czy jest bohaterem
pobocznym, uważam że chłopak ma talent i bardzo mi się podoba jego gra. :)

ally1

Nie wchodzę nikomu do łóżka, nie interesuje mnie kto z kim i co robi, a tego typu sugestie są moim zdaniem ohydne. Nie rozumiem po co tak hejtować ludzi, którzy są razem (a z jakich powodów to już oni sami wiedzą i pewnie mają w głębokim poważaniu "co ludzie powiedzą").

Pierwszy film jaki miałam przyjemność obejrzeć z panem Kościukiewiczem to "W imię...", gdzie nie mogłam go odpowiednio "ocenić", bo sama gra to nie wszystko. Liczy się także głos, sposób wypowiedzi, a jak wiadomo jego dialogi tam nie porywają ;) Ale aktor zaintrygował mnie.

vanilla_sky85

ja znam go z "Wszystko co kocham" obejrzałam to zaraz po premierze więc trochę czasu miałam aby zainteresować się tym aktorem i powiem szczerze, że zrobiłam to z czystą chęcią. Np. w "Baczyński" raczej nie miał możliwości jakiegoś szczególnego popisu ale naprawdę emocje w jego mimice twarzy sprawiły, że naprawdę w to uwierzyłam

ally1

W planach mam obejrzenie "Wszystko co kocham" i "Bez wstydu".
"Baczyński" to raczej nie mój klimat.

vanilla_sky85

no właśnie ja uwielbiam wszystkie książki i filmy mające jakiekolwiek powiązanie z powstaniem warszawskim, bardzo interesują mnie czasy drugiej wojny światowej. Powiem szczerze, że "Wszystko co kocham" bardziej mi się podobało jako fabuła filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones