Mateusz Pawłowski

6,0
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Pawłowski
elkas22

Fakt genialny jest, ostatnio super zagrał:) jak narazie daję mu 10

grzegorz283541

Ja też! Pełna 10! : D
Jest genialny! Normalnie kooocham, kooocham, kooocham tego małego!

elkas22

W pełni się zgadzam. KOCHAM MAŁEGO...:) Jego po prostu nie da się kochać, a podczas seansu serialu czekam z utęsknieniem na jego sceny:)

Bina_WS

haha ja tak samo :D mam nadzieję, że w drugim sezonie też te dzieciaki będą takie super, bo podobno coś się ktoś burzy i wystąpił w tej sprawie, że w tym serialu dzieci używają takich słów jak "wal się", czy "fu*k you" ...

elkas22

I DLATEGO GIMBUSÓW NIE POWINNO SIĘ DOPUSZCZAĆ DO KOMPUTERA.

theMedicalDoctor

Jeśli Ty jesteś licealistą to jest wtedy dopiero masakra :D:D:D:D ja miałam trochę inne zainteresowania wtedy niż atakowanie dziecięcych aktorów ;D

kamalenka

Aha, i teraz musisz wejść w każdy wątek przy którym coś napisałem. I proszę, nie nazywaj tego dziecka aktorem, bo to obraza dla wszystkich profesjonalistów.

theMedicalDoctor

tak, dokładnie, bo aż tak lałeś wiadrem pomyj, że ktoś musi Cię postawić do pionu. Aktor to zawód nie poziom profesjonalizmu.

kamalenka

zawód w wieku 10 lat? Co najwyżej hobby...

theMedicalDoctor

jeśli ktoś dostaje pieniążki i jest na rynku pracy, to już zawód. A zawód może być również hobby. :)

kamalenka

Wątpię, żeby ten mały był na rynku pracy. A co do zawodu i hobby to się zgadzam, weźmy np. sport ekstremalny...

elkas22

przesadzasz , gra ok dobrze i jeszcze się uczy , ale jak dla mnie gra zbyt jednoznacznie , zn . brak mu innej miniki , niż ta w której ma być słodziutki , ale i pyskaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones