Mateusz Pospieszalski

5,7
102 oceny muzyki
powrót do forum osoby Mateusz Pospieszalski

najgorszy twórca muzyki

użytkownik usunięty

o jakim słyszałem

Całej jego twórczości nie znam, ale muzyka do "Mój biegun" to jakaś kpina. Jakby wziąć wszystkie utwory z kompa i po kolei puszczać je w trybie shuffle, bez ładu i składu.

Zazwyczaj nie zwracam uwagi na osoby zajmujące się muzyką filmową, ale niestety na tej stronie wylądowałam, bo po obejrzeniu filmów "Mój biegun" i "Nad życie" zastanawiałam się, dlaczego muzyka tak bardzo mi tam przeszkadzała.

I twórczość tego kompozytora oceniona jest na 7,7/10?!?!?!
To chyba jakieś wolne żarty.
Muzyka do ''Mój biegun'', jest jedną z najgorzej dobranych w kinie! Z dramatu ludzkiego zrobiono sobie jakieś kpiny poprzez muzykę, a w tym przypadku, akurat był to bardzo ważny element filmu...

Coś jest na rzeczy. w "Farbie" jest wstrętna. Nachalna, hałaśliwa, beznadziejnie ilustruje poszczególne sceny, tak jakby kompozytora nie obchodziło, co właściwie dzieje się na ekranie.

To ciekawe. Jako muzyk jest świetny (patrz VooVoo). Okazuje się jednak, że nie każdy dobry muzyk czy nawet kompozytor, będzie umiał zrobić dobry podkład dźwiękowy w filmie.

chemas

PS Jeszcze jedno, nie kojarzę jego muzyki w Moim biegunie, dawno temu oglądałem ten film, coś jednak faktycznie mi tam przeszkadzało. Farby nie oglądałem, więc nic nie mogę powiedzieć. Natomiast ostatnio obejrzałem film z 1993 roku Balanga i tam muzyka była w miarę, z tym że muzykę tworzyło obydwu braci Mateusz i Jan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones