Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Zabójczo przystojny, idealny. W zamian mamy cienkiego typka, który nie ma w sobie nic magnetycznego

ADEMIDA

Może bał się, że jego orientacja wzbudzi kontrowersje. Nadawałby się na Greya. Jest nieziemsko przystojny.

Truskaffka11

Będąc gejem a grając mega heteroseksualnego mężczyznę udowodniłby, że jest świetnym aktorem. Moim zdaniem tak właśnie powinien wyglądać Grey...

laleczka874

Powiedz to wytwórni

ADEMIDA

Z tego co gdzieś czytałam to on był nawet skłonny zagrać ale nie mógł tego pogodzić terminem kręcenia kolejnego sezonu "Białych kołnierzyków".

ADEMIDA

czytałam gdzieś, że generalnie coś tam mu kolidowało a dodatkowo wypowiadał się właśnie, że nie nadaje się na Greya bo jego orientacja, jego zdaniem, powodowałaby wiele sprzeciwu i kontrowersji

ADEMIDA

Zgadzam się w zupełności, orientacja orientacją - facet wprost stworzony do roli Greya! Dornan niestety nie przekonuje, owszem jest przystojny , ale tylko tyle.

Renatta08

Rola Grey'a przekreśliłaby go jako poważnego aktor...a nadal ma szanse.Nie interesuje mnie jego orientacja.Ma też świetny głos.

ADEMIDA

Według mnie Matt jest zbyt dobry aktorsko na granie w takim (bądźmy szczerzy) filmidle-chłamie.

Increibla

Dokładnie :) Zresztą widać też, że sięga raczej po ambitne tytuły.

marian_85

magic mike 1i 2 to napewno nie są ambitne tytuły.

ADEMIDA

może dlatego, że ma więcej oleju w głowie niż Jamie Dornan. Poza tym Increibla dobrze mówi, Matt jest zbyt dobrym aktorem, żeby psuć swoją filmografię takim chłamem.

masquerade__

Dokładnie.

ADEMIDA

Ale książkowy Grey też nie miał w sobie przecież nic magnetycznego. To po prostu dorosła wersja Edwarda ze Zmierzchu, z pewnymi urozmaiceniami, że tak powiem. Fatalnie wykreowana postać.

ADEMIDA

Całe szczęście, że tam nie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones