Matt Dallas

Matthew Joseph Dallas

7,2
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Dallas

Matt Dallas mieszka sam czy wspólnie z rodzicami czekam na odpis

siemka3

W ciekawostkach u Lori (April Matson) jest napisane że wynajmuje dom w Santa Monica (Los Angeles) razem z Matt'em Dallas'em, ale czy to jeszcze aktualne tego nie wiem.

adamxy

Dobrze chociaz tyle wiedziec .Czekam na dalsze wiadomosci

adamxy

Dzieki za dlugi ciekawy opis Czy byla by mozliwosc dowiedzenia sie czy Matt Dallas wystapi jeszce wtym roku jakims nowym serialu .Bede czekac na odpis.

siemka3

Nie ma za co, a co do pytania, to niestety nie mam żadnych informacji, jedynie na imdb widnieje na filmografii film zaplanowany na rok 2013 pod tytułem ,,Thunder Road'' i tam podobno ma grać, jednak film to nie to samo co serial, szkoda że tak mało gra w serialach, ja jedynie znam go z serialu Kyle XY, ale właśnie za rolę w tym serialu został tak bardzo lubianym aktorem.

adamxy

Troche dlugo czeba czekac na ten film moze warto tyle czekac a co do seriali faktycznie mogli by bardziej wybierac proponowac kto wie na pewno by sie sprawdzil .Pozdrawiam

siemka3

Myślę, że mieszka sam. W końcu już trzydziestkę na karku ma. Ale to tylko moje przypuszczenia.

kleoo108

raczej z narzeczonym ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones