Matt Dallas

Matthew Joseph Dallas

7,2
314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Dallas

Fajny i przystojny facet, jeszcze przed coming outem światowym, ale co zrobić jak wymaga to od niego Hollywood. Matt, wyjdź z ukrycia kiedy będziesz gotowy, powodzenia!!! :)

Dowód:

http://www.youtube.com/watch?v=Vwho8GZyKK8&eurl= [www.youtube.com/watch?v...]

Już chyba bardziej gejowska jego reakcja nie mogła być, ale dla mnie najważniejsze, że świetnie gra swoją tytułową rolę :) POzdrawiam fanów Matta i Kyle XY!!!

2ofus

Niezły filmik :P Skąd go wytrzasnąłeś..?? hehe :D Pozdrawiam fanów :D

2ofus

No świetnie ale nic nie kumam z tego filmiku, może mnie ktoś oświeci?

Gladys

gosc ma troche gejowski akcent.

Avnith_Edd

szczerze, nie obchodzi mnie czy jest gejem czy nie ale jest cudowny ;D

2ofus

Hmmm...ok, może i jestem z lekka nie w temacie (niestety zbyt wielu amerykańskich homoseksualistów nie przewinęło się w moim życiu), ale on dla mnie w tym filmiku zdecydowanie nie jest stricte gejowski. Może ta mina z kategorii (Oooh myyy God!) mogłaby na to wskazywać, ale z drugiej strony - oto jego akcent (opowiada mój ulubiony dowcip z serii Knock! Knock! - z filmu z boskim Ryan'em, Goslingiem 'Half Nelson')) w innym filmiku:


http://www.youtube.com/watch?v=WFfKFfg_idQ&feature=related

PS. Nawet jeśli jest - sooo what;P?



verisek

o jaką krowę chodzi, bo nie zrozumiałem?

darkoszczak

To taki dosyć popularny dowcip obecnie w Stanach, a leci mniej więcej tak:

A1:Knock! Knock!
A2:Who's there?
A1:The interrupting cow.
A2:The interrupting..?
A1:Muuuuuuuuuu!

Czyli, że przeszkadzająca, przerywająca krowa:) Zdecydowanie nerdy;P

verisek

Dzięki :)
Muuuuuuuuuuuuu :)
Ale fajny ten Matt :)

darkoszczak

Heh:) Jeśli spodobał Ci się ten dowcip w wykonaniu Matt'a musi zobaczyć jak mówi go Ryan Gosling w 'Half Nelson' (za rolę w tym filmie Gosling był nominowany w zeszłym roku do Oscara).

Oto link:

http://youtube.com/watch?v=m2X3InJI8OU

Najpierw Ryan'owi opowiada ten dowcip siostra (albo żona brata, nie pamiętam dokładnie, bo to tylko epizod), później ten sam dowcip opowiada Ryan swojej uczennicy...boooskie:)!

verisek

Ale jaja :) naprawdę fajnie to wyszło :)

darkoszczak

Cieszę się, że się podoba:) Knock! Knock! Jokes są strrrrasznie popularne w Stanach...ale zazwyczaj opowiadają je sobie tzw. geeks czy nerds czyli kujony:)

verisek

a mnie też kiedyś tak nazywano :P Ale teraz studiuję i już nie jest tak łatwo :)

2ofus

szczerze...to nie ważne czy jest on gejem czy nie ::)
jest spoko aktorem i bardzo przystojny :P:P

2ofus

Teraz jeszcze bardziej lubie Matta. Uwielbiam Geji

2ofus

przepraszam bardzo, a skąd wiesz że jest on gejem?? jeżeli ma o tym świadczyć jego zachowanie w tym filmiku to może nakręce moich kolegów z klasy? - wtedy pewnie stwierdzicie że wszyscy są homo...
a pewnie inne źródło potwierdzające fakt, iż Matt jest gejem to ten szmatławiec Pudelek, w którym redaktorzy wymyślają historie i ploty w swoich chorych głowach...
pozdrawaim :)

2ofus

Fajny fragment :D

Shirtless Actor Matt Dallas GAY? Yes, No, I Don't Know...
http://www.youtube.com/watch?v=tTBIrDWskOw


bluevipert

To jest scena z filmu 'Camp Daze' z 2005 roku.

verisek

obejrzałam fragment tego filmu 'camp daze'. Matko, jaka masakra! Film kuleje, dobrze, że mimo takiej wpadki wzięli Matta do Kyle'a bo gra świetnie:)

2ofus

Że przystojny - niech będzie, ja bym się kłóciła, ale z gustem nie dyskutuję. Ale nie rozumiem jednego: o co tyle zachodu? Jeśli jest gejem, w porządku! Nie ma co płakać, bo z Polski do USA trochę daleko, więc chyba polki za wiele na tym nie straciły. A tymczasem ja mu życzę, żeby znalazł fajnego partnera i niech sobie żyją długo i szczęśliwie. A propos filmiku: też z deczka tego nie czaję...

2ofus

no rzeczywście niezbity dowód chyba 30sekundowy filmik na którym jakas baba prosi zeby wstał i podszedł gdzies tam,gratuluje dowodów poprostu więcej takich to może więcej smiechu będzie na świecie.tak wogle to chyba sam jestes gejem

2ofus

może jest metro ? niektórzy faceci tak się po prostu zachowują i są heterykami :)

2ofus

Ha!!!co za kretyński dowód,nie źle masz człowieku powalone w swojej głowie ,Jim Carrey będzie teraz teraz grał geja w najnowszej produkcji ,to jest dopiero dowód:))))

EHNATON2

http://omgcelebritynews.com/2009-03-07-i-never-knew-they-were-gay proszę linka daje bo znalazłem

trybikboss

on chybva naprawde jest gejem

Notebook

Nawet jeśli jest gejem. to mi to nie przeszkadza.
I tak go lubię, bo jest świetnym aktorem :D
faajnie wcielił się w role kyla xy :]

Pozr dla fanów ;**

Lola890

jest homoseksualistą.
Nie dawno sam przyznał.. wiem, że to czasem złe źródło, ale na wikipedii też jest notka, że jest gejem.

oallaa13

mysle, ze jego filmografia nalepiej potweirdza jego gre aktorska.
jedyna gl role jaja ma to kyle xy gdzie gra 16 latka majac w rzeczywistosci 28, jest tak samo dobrywm
aktorem jak tom weding z smallville - 32 latek gra 20 latka!!

użytkownik usunięty
2ofus

whatever. lubie serial ale ten koles co gry kyle'a... coz, brzydal

użytkownik usunięty

dużo osób pisze że jest gejem. więc jest. i niech tak zostanie;]

2ofus

Właśnie zacząłem zwijać się ze śmiechu. Wywód godny Sherlocka Holmes'a. TO TYLKO FILMIK. A głupia mina nie świadczy o orientacji seksualnej.

bartolomeoxXx

racja, a poza tym jego akcent wcale nie jest gejowski. :)

asusRM

on nie jest gejem!niby czemu miał by być gejem??w show-biznesie ciągle są takie ploty....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones