Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
104 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

gdzieś przeczytałam - najprawdopodobniej tu na filmwebie w ciekawostkach - że Matt Damon i
Gwyneth Paltrow mieli razem grać parę, ale niemal natychmiast porzucili ten pomysł, ponieważ są
ze sobą skłóceni i generalnie mocno za sobą nie przepadają ? czy ktokolwiek coś wie na ten temat
?


z góry dziękuje
pozdrawiam ;))

isobel

No przeciez zagrali pare w "Contagion - Epidemia strachu".

sever

hm... cóż, o konflikcie damon - paltrow przeczytałam w ciekawostkach na temat Pearl Harbor z 2001 roku. ta dwójka razem z Benem Affleckiem miała zostać obsadzona w głównych rolach. ale matt damon i gwyneth nie zagrali w tym filmie, bo byli ze sobą skłóceni. widzę, że film o którym napisałeś/aś jest z 2011. może do tego czasu zakopali topór wojenny ? no nie ważne. niemniej bardzo dziękuje za odpowiedź ;))
pozdrawiam ;)

isobel

Też mnie to zastanowiło :)

isobel

gwyneth paltrow prawdopodobnie odrzuca to, że damon wygląda na śliskiego gnojka, takiego co to trzyma swoją niepełnosprawną siostrzenicę na łańcuchu w piwnicy
prawdę mówiąc ona też ma swoje za uszami, jest ładna, ma mnóstwo forsy i szczęśliwe życie i pisze jakieś posty bez sensu o jodze, warzywach i czesaniu pudla, LUDZIE MAJĄ WIĘKSZE PROBLEMY, GWYNNIE

oneiric

ps to prawda

rkn

holy shit, that's mr. miyagi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones