Matthew FoxI

Matthew Chandler Fox

7,8
6 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Fox

A ja mam podobnego do niego w szkole woznego:):)Tylko ze wozny jest brzydszy..troche:)

LeLe_2

A ja dzisiaj jechałam w autobusie z zuelm, który z twarzy był identyczny... prawie :)
Hmmm może to kolejne wcielenie Jacka?

LeLe_2

Chyba żartujesz!! Ty Matthewa Foxa porównujesz do jakiegoś woźnego?? Coś niesamowitego.

Zagubiona

ładne porównanie :D woźny to dobra robota dla foxa :D

LeLe_2

Hehe to chyba odwrotnie, woźny ładniejszy :P

LeLe_2

Hehe to chyba odwrotnie, woźny ładniejszy :P

Magdalena_88

Mi sie bardzo podoba ten aktor!!!Jest bardzo przystojny!!!!!!!!!

Fantastic

on wogule nie jest ładny ...
jesli o to ci chodzi...
poz.

użytkownik usunięty
HAL1996

tak Go nie lubicie ???
z tym woźnym i żulem to przesada...
Ja myśle że teraz to jest jush starawy, ale tak pare lat temu, nie był zły :P
i wogle w Zagubionych mi się w sumie podoba jego rola...

HAL1996

ktoś tu chyba troche komuś zazdrości... :P
a tak na przyszłość... kup sobie słownik!

LeLe_2

Mi się on nie podoba z wyglądu. Ale lubię jego postać w Zagubionych. Gdyby nie on, ilu ludzi by umarło... jest jaki jest, ale na wyspie jest naprawdę potrzebny ;)

użytkownik usunięty
Skylaria

I kolejne (chyba z milionowe) określenia aktora na pdstawie jego roli ...
Założe się, ze połowa z tych, co oczerniają Matthew, robi to ze względu na to, ze nie lubią jego postaci w LOSTach. A, ze w naszym kraju utrwaliła się, beznadziejna moim zdaniem, "walka" pomiędzy miłością do Jack lub Sawyera, zwolennicy tego drugiego będą poniżać Matthew, chodź pewnie, gdy grał w popularnym serialu "Ich pięcioro", był cudowny, wspaniały, przystojny, ekstra it itd.
Ludzie dajcie sobie spokój ... :/
Pozdrawiam =)

A ty Vijo, poraz enty ze swoimi moralami :) a na podstawie czego innego mamy go oceniac? mozna go oceniac na podstawie wygladu, roli jaka gra i jeszcze moze poziomu aktorskiego. przeciez nie znamy go osobiscie (chyba ze ty znasz). jack to jest jedyna rola z jakiej go znam, ich piecioro nie ogladalam. jak dla mnie gra nawet niezle, ale poniewaz jako jack mnie wkurza niemilosiernie, a poza tym jak dla mnie jego uroda jest hmmmm bardzo umowna (prawde mowiac jak dla mnie to on jest obrzydliwy, tak nawiasem), to go zwyczejnie nie lubie. no a coz... sawyera uwielbiam, i tyle. :P

ilmare

A ja wczoraj zauwazylam, ze moj kolega jest podobny do Foxa. Ma taki sam zarost, fryzurę, podobne rysy twarzy. Tylko oczy ma ciemniejsze, jest niższy i szczuplejszy :) He he. Na świecie pełno jest 'sobowtorow' jak widać :P

InesVarjo

Twój kolega powinien się cieszyć, że nie ma takiego samego nosa :P

użytkownik usunięty
Magdalena_88

Ależ wiadomo, ze oceniamy aktora na podstawie tego, jak on gra, na podstawie jego talentu aktorskiego, bo przeciez nie znamy go osobiście. No oczywiście, ze tak. Ale ...
Nie oceniamy przecież na podstawie jego roli jaka gra. Oceniamy Matthew czy Jacka? Wydaje mi sie, ze to forum jest na temat aktora Matthewa Foxa, a nie Jacka Shepparda ...
Ja np nie lubię Sawyera, ale uważam, ze Josh dobrze odgrywa swoją rolę. Kto wie, czy gdyby grał w innym serialu nie polubiłąbym jego postaci ;) Ale dośc o Joshu bo to o Matthew jest tem,at :P
Nie widziałąm Matthew w żadnym innm serialu oprócz Lost, i mimo iz nie lubicie jacka, to przeciez Matthew gra całkiem dobrze, wcale nie sztucznie czy jakoś tandetnie, czy nie wiem co tam jeszcze ...
FGS pzdr :roll:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones