Matthew Goode

Matthew William Goode

7,8
17 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Goode

Ciacho niesamowite- przyznję, jest przystojny i akcent ma świetny, ale hm... nie pograł sobie chłopak jeszcze. Oprócz Match pointu i może Brideshead Revisited (którego jeszcze nie widziałam więc nie wiem) nie grał w żadnym świetnym filmie. Imgine me and you czy Chasing Liberty- nieskomplikowae filmy w których grał głównie twarzą, a The Lookout- film który aspirował do bycia czymś bardzo dobrym, a wyszła szmira, grał twarzą, dziwacznym akcentem i gołym tyłkiem. Szkoda, szkoda, szkoda. Może mu się jeszcze odmieni, mam nadzieję, bo w filmie Woodyego poradził sobie świetnie, a jak już wspomniałam ejst superprzystojny i dlatego ma u mnie 10gwiazdek, moze to seksizm,a może nadzieja na to,że w końcu zagra w czymś i pokaże, ze oprócz aparycji i genialnego głosu jest też genialnym aktorem!

Dzoanka

Właśnie skończyłam oglądać Brideshead Revisited. Matthew jest na ekranie przez cały czas, gra w każdej scenie i nie pokazuje nic szczególnego (z tego co piszesz wynika, że goły tyłek pokazał już wcześniej). Na razie jest przeciętnym aktorem niestety.

Dzoanka

Pewnie, że dobry.

Wystarczy obejrzeć "Wszystko gra" Woody'ego Allena, "Kopię mistrza" Agnieszki Holland i "Powrót do Brideshead". A przed nami "A single man"...

Dzoanka

mi jak na razie jego goly tylek wystarcza..;)

KotLemon

Matthewa widziałam do tej pory tylko jako strażnika ;) I szczerze
powiedziawszy w tym fioletowym krawacie był rzeczywiście do schrupania,
ale w żadnym wypadku nie powiem że nic nie pokazał, jego gra była na
wysokim poziomie, postać przekonująca - czy jest dobrym aktorem ocenie jak
zobacze go w kilku produkcjach

Dzoanka

a ja uważam odwrotnie... :]

Dzoanka

No cóż, na dzień dzisiejszy można się już wypowiedzieć w tym temacie. Mamy za sobą "A single man", "Watchmen", "Burning man" czy "Stoker". Moim zdaniem, w tych filmach wypadł bardzo dobrze. Czy genialny? Pokaże przyszłość, ale na dzień dzisiejszy można stwierdzić, że to zdecydowanie dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones