Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Czyżbyśmy mieli być świadkami największego awansu rankingowego w historii filmwebu? :]

sweet_anger

Jak tak dalej będzie wybierał role to do 100 wejdzie i słusznie.

Sparow5

Już powinien być w setce, bo to co pokazał w ostatnich trzech rolach to prawdziwe mistrzostwo. Myślę, że za dwa tygodnie, kiedy odbierze Oscara za "Dallas Buyers Club" poszybuje w górę.

sweet_anger

Jeśli nie dostanie Oscara będzie śmiesznie. Bale już miał hype przy Mrocznym Rycerzy,, DiCaprio to klasa bez Oscara, reszta również na wysokim poziomie, ale McConaughey, aktor z najwyższej półki, grający na dodatek w serialu. Niezłe poświęcenie.

Bartonson12

Dla takiego serialu to żadne poświęcenie - w True Detective to jakby zagrał w ośmiogodzinnym, dusznym thrillerze, w którym ze świetnym Harrelsonem dali popis elektryzującego aktorstwa. Rust Cohle to bardzo mocny punkt w jego port folio.

Hnyszard

Kilka aktorów zrobił krok w telewizję i nie skończyło się to dla nich dobrze, więc jednak poświęceniem to można nazwać.

sweet_anger

A które miejsce było przed Twoim postem?

_wilczur_

A skąd mam to wiedzieć? W każdym razie, przeskoczył prawie 200 miejsc od marca.

sweet_anger

teraz już 17 miejsce, w ciągu roku awansował o ponad 600 pozycji bo w styczniu miał 638. Niesamowita sprawa

Emeph

chyba nie taka niesamowita. jako aktor, chyba w końcu dorósł do wykonywania swojego zawodu dobrze. Dopiero od niedawna gra w role, które naprawdę czegoś od niego wymagają, a nie pięknych blondasków o złotym sercu. Mam nadzieję że jesteśmy świadkami narodzin czegoś dobrego w kinie, bo po de niro i innych staruchach wśród męskich aktorów robiło się pustawo, nudno i nieciekawie ( o damskich już nawet nie chce wspominać, bo to dopiero tragedia). Może kino "mainstreamowe" w końcu zaoferuje nam coś innego niż cycki, dupa i komedia romantyczna ;)

danonek_86

Wiem czemu awansował o tyle miejsc, jednak jest to niesamowite bo po prostu nigdy wcześniej nie byłem świadkiem czegoś takiego :D
A z tym że po De Niro nie było żadnego ciekawego aktora to nie mogę się zgodzić ;)

sweet_anger

widzisz i tutaj jestem zaa jesli chodzi o skasowanie dotychczasowych ocen na filmweb bo jak sie okazuję zdewaluowała się nam opinia na temat tego kto powinien jakie miejsce zajmowac . ;) Jemu się należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones