Matthew NewtonI

Matthew Joseph Newton

4,3
25 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Matthew Newton

W Królowej potępionych zagrał żałośnie.
Nie potrafił nawet odtworzyć roli jaką narzucił mu Antonio. Poprzeczkę ponoć trzeba podwyższać no nie? Jak dla niego to wręcz odwrotnie.

Nefertete

No juz bez przesady.
W 'Krolowej Potepionych' (przynajmniej mi sie tak wydaje po przeczytaniu ksiazki) Armand mial robic z wystraszonego siedemnastolatka ;]
I musze powiedziec, ze nawet mu sie udalo.
Kuzynka stwierdzila, po obejrzeniu filmu, ze jest jakis nawiedzony :D

Nefertete

Dla mnie Armand to Banderas niestety tak jest jak sie wykreuje postac to pozniej idziemy za nia dalej choc Lestat byl calkiem fajny mimo ze nie Tom bo nie wyobrazam sobie Toma tak uwodzicielskiego jak Townsed jednak Armand byl beznadziejny oczywiscie to moja opinia W ksiazce Armand jest piekny potezny i bez zalu i raczej nigdzie nie wyczytalam by sie bal:| fakt ze mial tylko 17 lat jak zostal przemieniony ale w koncu zyl baaaardzo dluuugoooo:)

Darkcassandra

"W ksiazce Armand jest piekny potezny i bez zalu i raczej nigdzie nie wyczytalam by sie bal:| "

To przeczytaj książkę jeszcze raz.

Nefertete

Nie ukrywajmy, ze za bardzo nie miał kiedy popisać się zdolnościami aktorskimi. Jeśli chodzi o wygląd to bardziej mi pasuje na Armanda niż Antonio... Wygląda hm... młodziej i bliżej mu do siedemnastolatka ;]Mnie się wydaje, że nie było najgorzej... :)

Nefertete

To to coś w blond loczkach to był Armand? Ja cały czas myślałam,że to Gabrielle -.-.

Nefertete

Czy ktokolwiek w ogóle czytał "Wampira Armanda"...? -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones