Maurycy Popiel

Maurycy Kacper Popiel

6,9
1 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maurycy Popiel
alkatraz

Mam ppytanie, czy to on gral tego, ktory byl w helmie z przepaska flagi polski?

Joker_999

Tak.

Joker_999

tak i strasznie zawiodłam się na tej postaci - aktor całkiem zdolny i fajny z wyglądu (co się rzadko zdarza), w trailerze prezentował się jako postać "z jajem" i myślałam sobie - "a, to będzie czarny koń tego filmu, mimo młodego wieku i wyglądu ładnego chłopca z dobrego domu, charakterny przywódca walczący do końca, starając się ocalić tylu swoich ludzi ilu się da i zamiast poddać się - zabić tylu wrogów ilu się da, a w momencie bycia przypartym do muru broniący się wszystkim, co ma pod ręką (coś jak Stefan z tą łopatą) aż na koniec zostanie mu tylko połamany karabin bez amunicji, którym będzie prał przeciwników po łbach aż w końcu rozstrzelają go pod ścianą" - a tym czasem w filmie to taki nadęty burak rżnący bohatera który jak przyszło co do czego okazał się wielkim tchórzem (rozumiem, że niektórzy ludzie w tych warunkach się załamywali i jest to normalne, ale jeśli ktoś musiał odegrać taką rolę, to nie postać tak fajnie zapowiadająca się w trailerze - poza tym fakt, że się pod koniec podłamał nie jest największym problemem - najgorsze jest, że oprócz tego przez resztę filmu jest najbardziej wkurzającą postacią, połączenie tych dwóch rzeczy to cienki pomysł na postać). Za to spodziewanym czarnym koniem i prawdziwym bohaterem okazał się....ktoś inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones