Max von SydowI

Max Carl Adolf von Sydow

7,8
17 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max von Sydow

Jak myślicie kogo zagra? Ja stawiam, że jakiegoś młodego adepta Jedi.

piczympoom

Obstawiam że Obi Wana.

Anakin_Skywalker

tez na niego obstawialem, gdyz po odpowiedniej charakteryzacji moglby byc podobny do sir Alec`a Guinessa. Ale z drugiej strony Obi-wan zginal wiec jego rola bylaby raczej epizodyczna. Mysle, ze raczej zagra kogos z Sithow. Eventualnie jakas szyszke z odbudowanego senatu republiki.

baronio

Ja mam nadzieję że kupę gówna .

Batman_kontra_joker

Niestety, ale to niemozliwe, gdyz ta rola przypadla juz tobie

Batman_kontra_joker

No właśnie, to ty zagrasz tam kupę gówna. UWAGA SPOILER!!!

baronio

w tym wieku z guinnessów to może zagrać co najwyżej puszkę

baronio

Ja myślę że Obi-Wana zagra Ewan McGregor, w końcu facet jest już po czterdziestce i na pewno po odpowiedniej charakteryzacji będzie wyglądał w miarę podobnie. W końcu Alec Guiness był świeżo po sześćdziesiątce gdy zagrał Obi-Wana.

piczympoom

Mam 3 typy:
- Duch Obi-Wana Kenobiego
- Darth Plagueis
- stary Kanan Jarrus (tak, ten z Star Wars Rebels)

Kimkolwiek nie będzie to wybór uważam za genialny.

Yoschan

a skąd te zmyślone nazwiska obok Obi-Wana, czytałeś scenariusz ?

Yoschan

On jest chyba o jakoś 15 cm za wysoki na Obi-Wana, Alec Guinness mierzył 178 cm, Ewan McGregor mierzy 179 cm, i u nich wzrost na Obi-Wana był w sam raz. Max Von Sydow natomiast mierzy 194 cm, nie jest czasem za wysoki??? Poza tym, Obi-Wan jest teraz duchem, i jego rola byłaby raczej trzecioplanowa, ja myślę że Sydow zagra jakiegoś Lorda Sithów, a Obi-Wana zagra Ewan McGregor, w końcu facet jest już po czterdziestce, więc można go łatwo ucharakteryzować na 60 lat.

Yoschan

Kanan Jarrus w Rebels ma 28 lat, a akcja epizodu 7 dzieje się około 30 lat po śmierci Imperatora, więc Kanan miał by wtedy 58 lat, a na 58-latka Max Von Sydow nie wygląda

piczympoom

Nie powinni go już obsadzać w takim filmie jak Star Wars, ma 85 lat może nie dożyć końca zdjęć i będzie przypał jak z Paulem Walkerem

aniol12

Ja zakładam tak
- Będzie walka na miecze między jakimś Sithem a Jedi nagle przerywają walkę. Pojawia się Von Sydow ubrany współcześnie i mówi

"Oj przepraszam to nie to studio.Do widzenia. Niech moc będzie z wami ;-) "

użytkownik usunięty
Bondman

Dlaczego Von Sydow miałby się pojawić w takich okolicznościach? :D

Zagra jakiegoś Sitha może głównego Inkwizytora?

piczympoom

Chodzą plotki, że ma być jakimś emerytowanym łowcą nagród.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones