Megan Boone

Megan Whitney Boone

6,7
1 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Megan Boone

Strasznie szkoda ze nie ma jej zdjecia, w Filmie Krwawe Walentynki prezentowala sie kapitalnie,niestety dla dobra oceny pomine jej walory aktorskie

jazwik

bardzo mi się podoba

vince25xx

Faktycznie coś w sobie ma :) Szkoda że widziałem ją tylko w "krwawych walentynkach"

jazwik

W najnowszym serialu THE BLACKLIST również prezentuję się rewelacyjnie ale i aktorsko nawet daje radę póki co :)

użytkownik usunięty
T_M_K

To samo miałem napisać o jej grze w "The Blacklist" - Większość sezonu pierwszego oglądałem, ponieważ najbardziej ciekawiła mnie jej relacja z serialowym mężem, którą uważam świetnie zagrała z Eggold'ym.

T_M_K

A ja uważam że dopiero w Blacklist pokazała że jest tragiczna... kompletne drewno.
Zaznaczam, że nie patrzę w ogóle na urodę...

jazwik

Nom... Poza tym nie jest dobrze - jestem juz duzym chlopcem, a chyba kocham sie w Lizzie. Jej piekne oczy totalnie mnie rozbrajaja, zdarza sie, ze kilka razy musze przewijac serial, bo rozprasza mnie jej nieziemskie spojrzenie i trace watek... Co robic... Zatrzymywanie serialu i gapienie sie przez kilka minut w te jej piekne oczy, usta, usmiech czy niemniej piekna zlosc, juz nie pomaga. Przepadlem... o_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones