Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

W Mad Maxie 2 (objerzalam pierwszy raz na tvn niedawno) byl poprostu cudowny. To jak sie usmiechal, nic nie mowil, ten jego zarost i niedbala fryzura byly poprostu genialnie pociagajace. Metrosexualni nich sie jeb.... na grzyby. Teraz odwala swietego, gdyby nie te skandale z pijanstwem pewnie oglosiliby go papiezem. A taki ladny chlopiec z niego byl. Czego to hollywood nie robi z czlowiekiem.

Lola

Gorzała mu i niezbyt duży mózg wypaliła...
Słyszałem ze jak mu się skończyła wóda na jego ranczu do żeby wytrzymać pił spryskiwacz do szyb....

Ortalion

ty Otarion weź się pierdolnij w ten głupi łeb ok ??? Mel jest spoko. Ma swoją wizję i swoją wiarę i trzeba to uszanować to , że ty jesteś pustak i w nic nie wierzysz to już twoja sprawa. I co z tego , że pije. Człowiek nie wielbłąd napić się musi hehehe , a to , że katolik to co to ma do tego. Stary masz zły obraz bo katolicy to normalni ludzie. Nikt nie jest doskonały i oni też popełniają błędy , ale może gdyby nie wierzył już dawno by został menelem , albo narkomanem , a tak jakoś się trzyma , a to ,że dojebał żydom to brawa dla niego. Oto koleś , który nie penia się nazywać rzeczy po imieniu.

Jan_Baptysta

Najbardziej podobało mi się to:

"masz zły obraz bo katolicy to normalni ludzie"

"a to ,że dojebał żydom to brawa dla niego"

Taa, a ty pewnie też katolik?

Pokolenie Jana Pawła II - UWIELBIAM WAS KATOLICY!!! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wdowik0

Tak, kiedys byl naprawde przystojny, mial w sobie to "cos" i mysle ze ciagle to ma. Mi najbardziej sie podobal nawet gdy nie byl juz taki mlody jak w Mad Maxie ale w Godzinie zemsty. Fucktycznie, postarzał sie i mysle ze alkohol mial tu niemale znaczenie, ale w sumie on ma juz 50 lat. Czyatalam sporo artykulow o nim, o tym jakie ma problemy, ze czul sie wypalony itd... Mam nadzieje ze wroci jescze dawny mel, bo byl dla mnie idolem i jedna z najwazniejszych postaci w kinie..co ja gadam?!! ciagle jest!

Jan_Baptysta

Jan Baptysa, widze ze nie masz zielonego pojeica o wiaerze chrzescijanskiej i naukach Jezusa. Zrestza tak jak większoś ckatolików. Dobry katopli, ktory naprawde chce wyznawac tą wiarę nadstawia drugi policzek - tak mówił Chrysus i to podstawa wiary - wybaczanie!! Widzę ze ty zielonego pojecia o tym nie masz. Widzę ze ty chyba jestes z sekty radia Maryja. Oni tam uwiebiają Chrystusa i miłośc, a potem chcą Zydów i masonów do gazu posłać. ech... Chrzescijanska wizja miłości w Polsce.. Smutne.

Lola

Mam 17 lat, ale muszę powiedzieć, że niektórzy mężczyźni pomimo upływu lat nic nie tracą, a wręcz zyskują :D. Moim skromnym zdaniem oprócz Mela do nich należy też Al Pacino i Anthony Hopkins. Pozdrawiam.

Pu_lina

Mel wcale nie traci na urodzie. Ma najpiękniejsze niebieskie oczy na świecie:)

Niebieskooka_3

Najpiekniejsze niebieskie oczy świata miał Paul Newman i koniec kropka .com jak mówi moje dziecko :) Ja tez kiedyś uwielbiałam niebieskie oczy Mela, byłam w nim zakochana na zabój, ale odkąd zaczłą świrować z religią, Żydami, biciem żony stracił mój szacunek całkowicie. Mel sięgnął dna nie oszukujmy się. A to jak lubuje się w ukazywaniu w swoich filmach naturalistycznych scen okrucieństwa i przemocy też mówi samo za siebie że pod syfitem coś mu się dzieje nie tak. Nawet go nie oceniam, Przestał dla mnie istnieć jako aktor i twórca.

kinomanka_1

Zgadzam się, że Paul Newman miał przepiękne oczy, ale w końcu to forum o Gibsonie:) I to on miał najpiekniejsze oczy, było w nich coś cudownego, tylko teraz troszkę zmętniały:(
Nie oceniaj Mela tak surowo, Hollywood zrobiło swoje, a akurat za to, że jest religijny miał u mnie wielkiego plusa, ale po rozwodzie odwaliło mu totalnie. Ja mimo wszystko nadal w niego wierzę.

Lola

Oj tak, już wcześniej to zauważyłam. Ewidentnie lata 80-te należały do niego. Miał w sobie właśnie to "coś" piękny błękitny kolor oczu, słodki uśmiech:) Mam 23 lata i gdyby przeszedł koło mnie taki facet na pewno bym się odwróciła. A filmy ma naprawdę dobre, zresztą to jeden z moich ulubionych aktorów.

Lola

Lola, zgadzam się - był szalenie przystojny! Jako nastolatka kochałam się w nim jak głupia... nie tylko za urodę, talent, poglądy, za wierność jednej żonie... Teraz już go nawet nie szanuję. Nadal jednak sądzę, że to świetny aktor (i reżyser).

sopocianka

no naprawdę przystojny facet i dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones