Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Mam na mysli to ze GIBSON zostal nominowany jako ajgorszy aktor drugoplanowy za role w NIEZNISZCZALNYCH 3. NIE ZGADZAM SIE BO ZAGRAL NAPRAWDE DOBRZE A ROLA W FURGONETCE BYLA SZCZEGOLNIE ZAPADAJACA W PAMIEC. ARNOLD SCHWARZENEGGER szczerze zasluzyl na nominacje bo zagral nie dosc ze krotko to i kiepsko ale GIBSON przycmil aktorstwem wielu innych aktorow...

punisher822_filmweb

Nic dodać, nic ująć.

punisher822_filmweb

film był słaby, ale gra aktorska Gibsona zasługuje na bardzo pozytywne oceny;
szkoda że tak mało mamy ostatnio okazje podziwiać jego talent

bulls2010

Jesli lubisz GIBSONA koniecznie wlacz sobie rewelacyjny dramat obyczajowy pt.'BEAWER'. Gra tam tez JODIE FOSTER i stworzyli swietna filmowa pare ale to wlasnie GIBSON pokazal mega klase i dziwie sie ze za ten film nie zdobyl ani jednej nagrody lub wyroznienia.

punisher822_filmweb

1. nie pisz tylu wielkich liter, bo oczy bolą 2. Był dobry, ale jeśli nie zauważyłeś nie jest ostatnimi czasy zbyt lubiany (trudno się dziwić) i choć aktorem jest wciąż świetnym, to w Malinach spadł na poziom np. Kim Kardashian tzn. dostaje z zasady nominację

awksom

Nie znasz mnie to nie oceniaj bucu to po1 a po2 widziales moja klutnie z 2 palantami i zaraz wielkie teksty ze nie jestem lubiany. Smieszny jestes i zdaje sobie sprawe ze sam nie jestes lubiany

punisher822_filmweb

Naucz się czytać ze zrozumieniem, Mel Gibson nie jest zbyt lubiany,a nie ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones