Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Plus dobry scenariusz i np. John McTiernan. Byłoby arcydzieło. Zawsze chciałem zobaczyć ich pojedynek. Mogliby dorównać Cage'owi i Travolcie z Face Off. Skoro R. Rodriguez bierze go do Maczety, to i Willis nie miał by pewnie nic przeciwko graniu z nim. Nie każdy jest takim dupkiem jak DiCaprio (dobry aktor, ale żyje w swoim wyimaginowanym świecie). W końcu Willis też jest twardzielem i też swoje problemy miał (o ile pamiętam jego małżeństwo z Demi Moore rozpadło się przez alkoholizm Bruce'a). Na pewno Downey Jr. powinien zrobić jakimś film z Melem. W końcu Mel kiedyś ratował już karierę Roberta.

Mowiacy_do_reki

Ty weź się opanuj i bzdur nie wypisuj !!! Jaki alkoholizm Bruce'a ??!! Przecież to Demi ćpała i nadużywała alkoholu i to stanowczo nadmiernie hmmm do tej pory to robi tyle, że brukowce nie rozpisują się już na ten temat, bo to nie jest nowość i nikogo już nie dziwi. Nie dziwota, że Bruce nie wytrzymał i się z nią rozszedł. Owszem mają ze sobą dobry kontakt pewnie ze względu na córki ale to tyle. Hm nawet Ashton Kutcher z nią nie wytrzymał i ją zostawił.
A na drugi raz jak będziesz mieć zamiar pisać nie potwierdzone informacje, to weź się zastanów ze sto razy. I nie wypisuj takich plugawych oszczerstw pod adresem Bruce'a Willis'a tylko po to, żeby zaimponować ludziom na tym portalu.

karoman4

No ok za młodu troche szalał, ale jak każdy młody człowiek mial do tego prawo.Dzisiejszym młodym ludziom też woda sodowa do głowy uderza i co też powiesz, że są alkoholikami? Tak więc to nie jest powód by mówić, że Bruce był alkoholikiem. Kiedy ożenił się z Demi zmienił się, spoważniał i wydoroślał aż do dziś. A taka Demi popatrz zaczęła i nie może z tym skończyć. Nie bierze przykładu z byłego męża i dalej brnie w narkotykowo - alkoholowym świecie. Nie może się poświęci nawet dla dzieci, które powinny być dla niej motywacją. A ich małżeństwo rozpadło się tak jak napisałam powyżej w poście.

karoman4

"Ty weź się opanuj i bzdur nie wypisuj !!!" To raczej ty powinnaś nad sobą panować. Bzdurą jest twoja wypowiedź. Jesteś poprostu śmieszna. Ty to sobie możesz mówisz do swojej matki. Zachowujesz się, jak jakiś zakompleksiony nauczyciel.
Jakbyś chciała wiedzieć znafczynio, to Demi złożyła pozew rozwodowy. Nie wiem skąd się biorą takie idiotki, jak ty.
Nie pisałem, że na pewno przez to, tylko że o ile pamiętam, ale miałem rację. Więc nawet jakbym się pomylił, to bym się nie ośmieszył tak, jak ty to teraz robisz. Wieśniara, nie da się inaczej nazwać takiej tępej kretynki, która atakuje w tak perfidny sposób, jeszcze kłamiąc i nie mając racji.
"Owszem mają ze sobą dobry kontakt pewnie ze względu na córki ale to tyle" Co za naiwność. Mają ze sobą dobry kontakt, bo chcą. Wiele rozwodników mających dzieci, ma ze sobą zły kontakt.
"Hm nawet Ashton Kutcher z nią nie wytrzymał i ją zostawił." Co ty pieprzysz. Skoro jesteś taką wielbicelką brukowców, to chyba opuściłaś sobie artykuły o tym, jak Kutcher rucha wszystkie swoje fanki i potem one to opowiadają. Bóg cię opuścił.
"A na drugi raz jak będziesz mieć zamiar pisać nie potwierdzone informacje, to weź się zastanów ze sto razy." Nie muszę, bo nie kłamałem tak, jak ty. Ty widocznie musisz 101 razy się zastanowić. I tyle samo razy, żeby się tak nie ośmieszać. Żałosne.
" tylko po to, żeby zaimponować ludziom na tym portalu." Jedyną nieudaną, podłą i plugawą (haha) próbę imponowania widzę w twojej wypowiedzi nacechowanej atakiem na innego użytkownika. Słabe i małe.
Proponuję leczenie.

karoman4

www.pudelek.pl/artykul/3504/palilem_trawe_i_moje_dzieci_o_ty m_wiedza/
I w google "Bruce Willis z polską wódką", artykuł na warszawa.naszemiasto

Mowiacy_do_reki

mówiacy no co ty pudelkowi wierzysz , przeciez Bruce to facet z klasą i żadnego problemu z piciem nie miał

wojti_venom

a pozatym kto sobie nie lubi wypić a jeszcze po takiej ciężkiej harówie to juz w ogole

wojti_venom

No człowieku, skoro sam o tym mówił? A co myślisz, że na pudelku same kłamstwa? Nie wiem, jakie źródło dla ciebie jest wiarygodne, bo każda gazeta czy portal są przez jakichś ludzi deprecjonowane. Jedni mówią, że Wyborcza kłamie, inni że Nasz Dziennik. Zresztą, bo co po mam ci to tłumaczyć, sam powinieneś wiedzieć. Dlaczego kurde nie możesz się odnieść do tematu mojego posta, tylko do jakiegoś pobocznego szczegółu, który został rozbuchany niepotrzebnie.
"a pozatym kto sobie nie lubi wypić a jeszcze po takiej ciężkiej harówie to juz w ogole" A czy ja mu bronię? Sam powiedział, że był AA. Koniec. Już nie odpowiadał na takie głupie post w stylu "a pozatym kto sobie nie lubi wypić a jeszcze po takiej ciężkiej harówie to juz w ogole". Wybacz, ale co to ma do rzeczy. A kto lubi zjeść kebaba?

Mowiacy_do_reki

to po kiego diabła sam zaczynasz tematy na temat pijaństwa ? po co w ogole odgrzebywac takie pierdoły ? przeciez jestes chyba czlowiekiem myslacym i chyba wiesz jaka bedzie reakcja fanów ( a tak w ogole to wyluzuj nikt tu ci przeciez wjazdem na chate nie grozi )

wojti_venom

Ja ogólnie luźny jestem, ale jak ktoś pisze bzdury w stylu,
"no co ty pudelkowi wierzysz , przeciez Bruce to facet z klasą i żadnego problemu z piciem nie miał"
(od razu Bóg) "a pozatym kto sobie nie lubi wypić a jeszcze po takiej ciężkiej harówie to juz w ogole"
to mi się odechciewa dyskusji. Nie wiem w ogóle, jak to się ma do dyskusji. To jak rozmowa:
-Chłopaczku, dlaczego go uderzyłeś?
-A tam, dostał lekko w uchu, ale to już przeszłość.
Czyli ktoś tu ma problem. Chciałby się wypowiedzieć, ale nie wie jak.
"po co w ogole odgrzebywac takie pierdoły" Nie odgrzebawyłem, mówiłem, że to wątek poboczny, bardzo ważny w kontekście jakim odnosiłem się do Gibsona. Czytanie nie boli. A co prawo mi zakazuje?
"chyba wiesz jaka bedzie reakcja fanów " Nie sądziłem, że bycie fanem, znaczy uważać swojego idola za człowieka bez wad i nie znosić rozmów na temat jego problemów z nałogami. Widać niektórzy pojmują fanowstwo jako Jarek w stosunku do swojego brata.
"to po kiego diabła" A gośc mi pisze wyluzuj.
Nadal piszesz o pobocznym wątku.

Mowiacy_do_reki

a co do tematu to również sobie marze o tym aby Bruce i Mel razem kiedyś zagrali ;P

wojti_venom

Właśnie, bo my nie na temat dyskutujemy ;) No taki duet mógłby wyjść na dobre i Bruce'owi i Mel'owi i nam. Zabójcza broń i Szklana pułapka niech połączą sily ;)

Mowiacy_do_reki

Tak dla ciekawości przeczytałam artykuł o którym pisałeś. I załamana nie jestem. Nie znienawidziłam Bruce'a - wręcz przeciwnie. Jeszcze bardziej go podziwiam, że dał sobie z tym rade, a nie każdy potrafi. Nie każdy potrafi się przełamać i zwalczyć swe słabości. Spójrz na David'a Hasselhoffa. On się zatracił w swoim alkoholizmie i to bardzo. Aż przykro patrzeć, bo fajny z niego aktor jest/był. Ale cóż zrobić.

wojti_venom

Każdy lubi wypić, w takim razie każdy jest alkoholikiem ;p Nie ważne czy wypije codziennie lub raz na miesiąc ;)

http://kobieta.wp.pl/kat,26399,title,Bruce-Willis-narkotyki-i-alkohol,wid,942264 6,wiadomosc.html?ticaid=1e57a

wejdźcie i przeczytajcie sobie wypowiedź samego zainteresowanego.

Poza tym każdy popełnia błędy, ale nie każdy może się otwarcie do nich przyznać. Bruce się przyznał, choć nie musiał i za to ma u mnie kolejne duże plusy.

karoman4

dobra zostawmy juz to jego życie prywatne tu sie ocenia aktora a nie ;)

wojti_venom

Życie gwiazd też jest ważne, żeby zrozumieć, dlaczego wybiera takie, a nie inne role, dlaczego w ty filmie zagrał źle, dlaczego miał kilka lat przerwy, dlaczego nie wygląda tak jak kiedyś (Rourke - każdy by chciał wiedzieć o nim, ale gdyby nie te gazety, to nikt by nie wiedział). Po to chyba kurde niektórzy piszą swoje biografie albo ktoś opisuje ich życie bez ich wiedzy po śmierci. Prawda? Wtedy nikt nie mówi, że to niegodne. A że brukowce wkurzają gwiazdy, to chyba temat na inną rozmową, czyż nie? Jeszcze raz przeczytaj mój 1 post i jeszcze raz napisz mi, że ja wygrzebuje jakieś stare sprawy, to jesteś przechuj. Kur... zamykam temat. Miało być, o czym innym. Chodzi głównie o Gibsona, ale inteligentni inaczej użytkownicy filmwebu, potrafią o 180 stopni zmienić kierunek dyskusji i jeszcze robić z ciebie idiotę.

Mowiacy_do_reki

eh dobra , zgoda juz zostawmy to i wrocimy do tematu ok ?

wojti_venom

Dobra, wyszło nieporozumienie i tyle - nie ma się czym przejmować ;)

Mowiacy_do_reki

Aha i sory,że się tak uniosłam w pierwszym poście ;-)

Mowiacy_do_reki

A może się przeprosimy nawzajem, podamy rękę na zgode i nie będziemy już kłócić na ten temat??? Co Bruce zrobił to jego sprawa, choć dobrze, że już nie robi ;) I tyle. On napewnie nie chciałby, żebyśmy się pozabijali przez niego ;p Co wy na to, chłopcy???

Mowiacy_do_reki

Kolejny 14-latek... "Pojedynek" chce zobaczyć. Obejrzyj sobie "Pana nianię" z Hulkiem Hoganem, zaraz potem "Stalowego rycerza" z Shaq'iem i nie zawracaj du..
Za mały jeszcze jesteś do filmów z Melem...A porównywanie Mela i Bruce'a do Końskiej Gęby Cage'a i pedała, scjentologa Travolty to już zakrawa! Nie ma gorszej miernoty w Hollywood od Cage'a. Po piętach mu depczą niedorozwój Tom Hanks i pedał, scjentolog Travolta. Dobrana trójca przygłupów i przymułów. Jak w ogóle do Cage'a czy Travolty można porówać Gibsona czy Willisa? No jak?!?

lisoszakal

Też się nad tym zastanawiałam, tzn nad dwoma ostatnimi pytaniami w Twoim poście, ale po wczorajszej burzy nie chcę wywoływać następnej ;-)

lisoszakal

Lecz się człowieku. To co ty piszesz, świadczy o twoim buractwie, chamstwie i prostatcwie. Komplekst możesz leczyć w innym sposób. 14 lat nie mam, a gdybym miał, to się dowiedz w końcu, że wiek nie świadczy o człowieku, ale co ja będę to tłumaczył takiemu niedorozwojowi jak ty. Od pedałów, to siebie możesz wyzywać. Czasami taki 14- latek potrafi być mądrzejszy od takiego 50-letniego psuedoprofesorka jak ty. Nie wiedziałem, że rodzice dopuszczają przedszkolaków do kompa. Jak mówi klasyk, dopóki nie używałem internetu, nie wiedziałem, że tylu idiotów na świecie jest. Twórcy tego powiedzenia na pewno są ci wdzięczni, że dowodzisz słuszności ich twierdzeń.
"Za mały jeszcze jesteś do filmów z Melem" Widocznie mnie śledzisz, że wiesz ile mam lat. Pier dolony stalker.

lisoszakal

10.5/10

sirgregh

1/10

Mowiacy_do_reki

0.275/10

sirgregh

0,0275/10

Mowiacy_do_reki

f(x)=√6x−2/10

sirgregh

Ty naprawdę jesteś chory.
http://www.filmweb.pl/person/Borys+Szyc-56091/discussion/Ostatnie+zamieszanie+wo kol+B.+Szyca-1175700
http://www.filmweb.pl/person/Maciej+Zako%C5%9Bcielny-144102/discussion/Dobry+Kat olik+czy+zwykly+ateistyczny+bubek-1177197
http://www.filmweb.pl/person/Tomasz+Kot-148066/discussion/Przyjaciel+ludzi+pracy ...-1176034
http://www.filmweb.pl/person/Tomasz+Karolak-91169/discussion/Czy+on+naprawde+tyl e+pije+%21%21-1178103
http://www.filmweb.pl/person/Marcin+Mroczek-100793/discussion/Siedzialem+mu+na+k olanie%21%21%21-1177520
http://www.filmweb.pl/person/Zbigniew+Zapasiewicz-411/discussion/Kim+on+byl-1177 271
http://www.filmweb.pl/person/Cezary+%C5%BBak-366/discussion/Spotkalem+go+ostatni o+u+fryzjera.-1176939
Dobrze się czujesz? Z jakiego szpitala uciekłeś?
Ja nie wiedziałem, że mam do czynienia z takim psychopatą. Lepiej się już nie będę odzywał, bo zaczynam bać sie o swoje życie.

Mowiacy_do_reki

Zmierzasz w dobrym kierunku, jestem wdzieczny za Twoj trud i czas poswiecony na wklejanie linkow z moja skromna proza. Jesli chodzi o Twoj powyzszy wpis, to pozwole sobie skomentowac go fraza widywana na murach w wielu miastach naszego nieszczesliwego kraju - "Niech Nienawidza Byleby sie Bali". Pozdrawiam serdecznie.

sirgregh

Ale to żaden trud. Ty masz jedynie takie tematy. Ja po prostu nie chcę z tobą zaczynać. Naprawdę zaczynam się ciebie bać. Tacy ludzie są niebezpieczeni. Ja nie wiem czy ty to pisałeś na trzeźwo czy na haju, ale jedno jest pewni. Coś z tobą nie tak, żeby wypisywać takie bzdury, np. o Cezarym Żaku. Zdajesz sobie sprawę, że są to oszczerstwa i on mógłby cię za to pozwać. Co ja będę to tłumaczył takiemu choremu elementowi.

Mowiacy_do_reki

Za swoje posty w internecie kazdy z nas odpowiada przed Bogiem i Historia. Opisane sytuacje mialy miejsce i tylko osoba o zlej woli moze watpic w ich prawdziwosc. Z Panem Zakiem mialem okazje rozmawiac niedawno w poczekalni u proktologa. Oswiadczyl, ze absolutnie nie bedzie sie procesowal gdyz nie ma obecnie funduszy na kosztowne rozprawy. Ponoc narobil dlugow na miescie i dodatkowo zgral sie u buków. Znajomi Mistrza twierdza, ze ulegl podszeptom Artura Barcisia i postawil pokazna kwote na zwyciestwo Marcina Najmana w jego ostatniej walce. Chlopaki z miasta postawili twarde warunki splaty i mowi sie, ze Pan Czarek nosi sie z zamiarem emigracji do UK gdzie moglby liczyc na posade bouncera w jednym z klubow na Soho. Dziekuje za troske i pozdrawiam cieplo.

sirgregh

....buahaha...choroba postępuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones