Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Przestańcie.

użytkownik usunięty

W końcu oceniać jego życie prywatne i tylko za to go ciągle linczować, co rusz temat jaki to Gibson jest zły i w ogóle. Kurdę to portal filmowy, a on jest TYLKO człowiekiem i każdy błądzi, są aktorzy którzy są szujami jako normalne osoby, a są aktorzy z wartościami, którzy nikomu nigdy praktycznie nic złego nie zrobili - Ale co z tego, to nie zmienia faktu, że jedno czy drudzy są dobrymi czy złymi aktorami/reżyserami.

A Gibson jest i bardzo dobrym aktorem i bardzo dobrym reżyserem , choćby takie tytuły jak BraveHeart, Hamlet, Patrota , Byliśmy żołnierzami , co do reżyserii to także właśnie Brave Heart, Pasja czy Człowiek bez twarzy.

Opanujcie się i oceniajcie jego dorobek filmowy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Browitt

nie obchodzą mnie takie komentarze, więc sobie daruj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Browitt

akurat z tego co widzimy to twoja domena i tam szalejesz z komentarzami, ja nie zamierzam. A teraz wyeksmituj się sam z tego tematu, bo tu trolli nie potrzeba.

Browitt

Albo do kuchni ;)

Browitt

oj, czuje ze twoja Pani czesto pokazuje ci "gdzie twoje miejsce"...wspolczuje tego, i kompleksu malego czlonka. Ale na psychoterapi jak sadze, zapanujesz nad swoimi dolegliwosciami :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

drogi panie hipokryto. Trolowac 'trza umic'. Pan nie potrafi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

Polecą bany nie długo.

Co zgłosiłeś mnie ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Dla takich jak Browitt czy ten z forum Michaela Caine'a który nazwał go gejem. Wiele razy słyszałem i czytałem że filmweb szykuje jakąś niezapowiedzianą niespodziankę, tylko nie wiem o jaką chodzi i kiedy to ma nadejść.

Ta niespodzianka nazywa się "errata".

użytkownik usunięty
tomucho77

Albo mi się wydawało albo edytowałeś wpis, wcześniej było "Dla kogo?" - w każdym razie to nie Ciebie miałem na myśli tylko tych o których już pisałem, ale nikogo nie zgłaszałem, ktoś to zrobi za mnie.

tomucho77

Że ludzie mają zdrowie się tak pogrążać.

Panie Browitt, ta pałka niedługo się przegnie.

tomucho77

Tomuś przecież ty tylko takie portale czytujesz :-)
Cóż za hipokryzja :-)

użytkownik usunięty

Dobrze powiedziane, zresztą ocenianie aktorów na podstawie życia prywatnego jest niemalże równie idiotyczne jak aktorek na podstawie ich urody.

użytkownik usunięty

dokładnie.

Do garów.

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

jak chcesz sobie pospamowąc to gdzie indziej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Popieram. Pozwolę sobie dodać, że nic komu do tego co Gibson robi w swoim prywatnym czasie... niech się kobieta broni, wzywa policję, oskarża go i co tam jeszcze chce, a osoby trzecie nie powinny się tym interesować, bo to nie jest ich sprawa.
Zabawne, że ludzie częściej wolą zaglądać za koszulę drugiej osobie zamiast zastanowić się nad sobą, czy może ja robię coś nie tak. Nim zobaczymy drzazgę w czyimś oku najpierw wyjmijmy belkę ze swojego oka.

użytkownik usunięty
Dentarg

no ale to już się staje po prostu nudne, ciągłe tutaj tematy jaki to z Gibsona jest okropny człowiek, kurdę nikt nie jest doskonały - chyba ci ludzie o tym często zapominają.

użytkownik usunięty

Nie zdziwiłbym się nawet gdyby okazało się że profil Browitt to kolejne konto użytkownika paszat / MTJ / D. Topla.

użytkownik usunięty

to oczywiste, ja się tak zastanawiam czemu oni nic z nim i jego alter nie robią ? to jest dopiero pytanie

użytkownik usunięty

Chyba taka sprawiedliwość i polityka Filmwebu, on sobie może błaznować i prowokować ile chce i nic mu nie zrobią, a innych za nie grzeczne zwracanie mu uwagi już pewnie banują.

użytkownik usunięty

prawda jest taka, że na tamtych kontach siedzi kilka osób i tak się wymianiają by powkurzać ludzi, łażą na wszystkie fora gdzie się pojawisz - psychiczni, dzicz i nie wiem juz jak to ma określić.

Ja jestem pewna, że to ten alterkonciarz.

użytkownik usunięty
karoman4

tez mi sie tak zdaje.

z jednej strony masz racje, dalem 8 (aktorem jest b. dobrym, ale nie wybitnym, szczyt mozliwosci pokazal moim zdaniem w Hamlecie), ale nie dziw si ludziom...ja sie np brzydze damskich bokserow...potrafie rozdzielic MG aktora-rezyera i MG:osobe prywatna, ale nie wszyscy to potrafia. A MG co by nie mowic, zasluzyl sobie na ostracyzm...

użytkownik usunięty
echoes222

nie obchodzi mnie za bardzo to jakim jest człowiekiem, nie zamierzam się z nim przyjaźnić i nie ejst on moją rodziną, więc go nie oceniam pod tym względem. Patrzę na niego jak na aktora/reżysera i większość ludzi tutaj też powinno w końcu to portal filmowy

niby tak, ale czasem ciezko jest rozgraniczac te 2 sprawy. A srednia MG ma bardzo przywoita :)

użytkownik usunięty

WoW, a tu jak widzę nie wiele się zmieniło. Za chwilę będą wstawiać Kirk Douglasowi czy Eli Wallachowi 10 tylko dlatego że umarli, a nie bacząc na ich aktorstwo.

użytkownik usunięty

ja już się nie patrzę na ten ranking w ogóle, zresztą każdy się wponien zajmowąc swoimi ocenami, bo to główie i tak subiektywna sprawa

użytkownik usunięty

Ja wiem o co chodzi. Jednakże mówię o tym że ludzie zamiast wystawić notę adekwatną do zawodu sugerują się stanem bytu czy osobowością aktora czy kogoś tam innego. Dla przykładów:

1/10 - bo homoseksualista/stka,
1/10 - bo kontrowersyjne poglądy polityczne,
1/10 - bo zabił żonę/zabiła męża,
10/10 - bo umarł "i mu współczuję".

użytkownik usunięty

hehehe tak to oceniają właśnie trolle ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

Masz rację, i tacy się zdarzają. Albo zwłaszcza jeśli chodzi o urodę kobiety czy faceta dają 1/10 bo brzydka/ki a na aktorstwo uwagi nie zwracają. Weźmy np takiego Stellana Skarskarda, facet może nie jest przystojny, ale wygląda jak prawdziwy zdrowy facet, co więcej aktorem jest bardzo dobrym. Albo dają 1/10 Meryl Streep bo już nie taka jak w młodości. Dla mnie to jeden wielki żal i syf, tacy durnie nie powinni mieć tu konta.

Popieram Ciebie w całej rozciągłości !

tomucho77

Jak prawda boli ! ta osoba która zgłosiła ten post jest niesamowicie żałosna !

użytkownik usunięty
tomucho77

No właśnie, jestem ciekaw kto to zgłosił.

Na pewno to był ktoś, kto ma coś na sumieniu i wie, że to o nim mowa.

karoman4

Pewnie była to osoba która nie lubi założycielki tematu.

tomucho77

Albo mogła to być osoba, która nie cierpi wszystkich uczestników tego tematu. A pan na P miał dużo wrogów na fw.

karoman4

Masz rację tą osoba może być Pawel_G_

tomucho77

Akurat nie chodziło mi o tego na P.

karoman4

A o kogo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones