Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

prawdopodobnie ruszy ze swoim kolejnym filmem - "Berserker". Tym razem o wikingach. Jak sam mówi, rozmawiał z aktorami i ciekawe nazwiska chcą grać w tym filmie, scenariusz napisany z Randallem Wallacem podobny jest świetny, a finanse są kompletowane.

Mowiacy_do_reki

no wreszcie coś rusza. kiedyś czytałem że gibson chce wyreżyserować coś o wikingach ale to ucichło. masz może jakiegoś w tej sprawie?

Mowiacy_do_reki

I super!!! Uwielbiam filmy o wikingach. Niestety nie ma ich zbyt wielu (nawet bardzo lubię zdemolowanego przez krytyków 13 wojownika). Cieszę się, że Mel chce się za niego zabrać bo to już gwarantuje kilka rzeczy:
1) dbałość o szczegóły (stroje, język staronordycki)
2) brutalność (film o wikingach moim zdaniem musi być taki)
3) perfekcyjne sceny batalistyczne (ala Braveheart)
4) troszkę patosu :)

Spooky82

13 wojownik był świetny.
Mel Gibson pytany o język, stwierdził, że kiedy myśli o tym, że angielski wywodzi się ze średnioangielskiego, to przeskok nie jest tak duży, więc prawdopodobnie będą mówić po angielsku.

Mowiacy_do_reki

Strasznie czekam na ten film. Uwielbiam takie tematy jak wikingowie. Liczę, że będzie to dzieło na miarę Braveheart.

Mowiacy_do_reki

Chwała Ci za tego newsa :) A zdradziłbyś co to za aktorzy ?

davidstar

Nie podniecajacie się. Paradise Lost czy Justice League też byli o krok od zdjęć i nie wyszło, a wy gadacie, jakby już kręcili.
Aktorzy? A skąd ja mogę wiedzieć. Przecież napisałem wszystko, co wiem. Mel Gibson potwierdził jedynie, że rzeczywiście Leonardo DiCaprio nie jest już związany z projektem.

Mowiacy_do_reki

Gdyby nie ta afera z pejsatymi byłby i film i DiCaprio, a co do Berserkera to myślę, że powstanie. Gibson problemy ma już chyba za sobą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones